Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie-August 2004 * (113)


Recommended Posts

Uite si aici, pt cei fara fb...[:D]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

post-6990-0-61041800-1366970671-1366129432_thumb.jpg

post-6990-0-61921200-1366970671-1366129432_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 521
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mneatza si de la noi !

Maine va scoliti cu totii ?

 

 

____________________________________________________id="red">

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,

empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi

ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,

nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

_____________________________________________________id="red">

 

Au nevoie de noi:id="black">

Copiii Monicaiid="purple">[flo2] Oliviaid="blue">[flo] Ionelaid="red">[floare3] Raresid="green">[flo2]

 

 

 

[iepu] [iepu] [iepu]

Participaid="blue"> siid="maroon"> TUid="black"> laid="orange"> actiuneaid="red"> deid="purple"> Pasteid="green">

[paste] [paste] [paste]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-o imprumuti pe adina?;))
Citat:
citat din mesajul lui roberta04
La mine e luna in casa :), traiasca Adina, fata adusa de Petro in urma santajului meu - ori ma ajuta, ori plateste!pozePovestea nasterii
align="right" id="quote2"> dario, numa` ion se scoleste mainetzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]

Si noi ne scolim si sambata si duminica[:D]....ca avem euclidul partea a III a[:D]

Super tare faza cu indragostitul de Patrick[pk]vorba fetelor sa nu se indragosteasca prea des ca ramane fara zulufi....si da fetele ie de vina[:D](va zic io ca mama de fata care a primit reclamatii[:D])id="size1">

Mandra ieri a avut de ales intre doua chestii:daca iese afara sa faca sportul cu domnu director[:D]sau ramane in clasa sa faca teste pentru euclid cu doamna invatatoare....ghiciti ce a ales mandra?....normal ca sportul si mi-a dat urmatoare explicatie "m-am gandit ca daca nu se mai iveste niciodata oazia de a iesi afara sa fac sportul cu domnul director....asa euclid mai este si la anul"[:-@]....."si sa stii ca am invatat sa invart cercul in jurul mijlocului"[:D](io trebuie sa recunosc ca abia ma abtineam sa nu rad in primul rand cat de serioasa era ea cand imi zicea ca daca nu mai avea niciodata ocazia asta...si in al doilea rand ca mi-l imaginam pe domnul director invartid cercuri pe mijloc)id="size1">

hai pupicei si o zi faina[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi impreuna cu mai multi colegi ai Mariei nu ne scolim din cauza de petrecerea Ioanei [:D]

 

Ioana, bravo domnului director! [:D] Nu-i putin lucru sa inveti copiii sa invarta cercul in jurul mijlocului [:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristalina unde faceti petrecerea?....io iti zic de azi la multi anipentru Oana sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc!![pup]....si noi avem azi doi sarbatoriti,bona si nashul nostru de cununie,sa ne traiasca si sa fie sanatosi[flo]da' n-avem nici o petrecere ca bona tine post si a zis ca se sarbatoreste dupa pasti iar nashul locuieste la Timisoara[:D]

hai sa avem un week-end fain[pk]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...