Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Juniori de Iulie-August 2004 * (113)


Recommended Posts

ai grija cu dietele...transforma ireversibil metabolismul :(..

 

da..nici eu nu stiu unde sa facem ziua...eu sa dau milioane la un loc de joaca nu-mi vine...la fel zic si eu mai bine un we undeva!

 

Marina am gasit un SMS de la sotul tau ca ma suna...si nu m-a sunat...oare tb sa -i raspund:)????

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 521
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si noi peripetii de vacanta...De vineri Adela se plangea de dureri de burtica. I-am dat ceva calmante si s-a mai linistit pe weekend, apoi ieri, luni chiar a fost bine pana la 5 seara...cand a luat-o o criza acuta si 2 ore nu a lasat-o cu nimic. am sunat doctorul care ne-a trimis la spital...asa ca am ajuns aseara la urgenta. Nu mai vreau o experienta ca asta. A ajuns la 8 seara si abia la 3 dimineata am plecat spre casa...si bineinteles ca nu era nici un taxi prin zona, asa ca am mers pe jos. Cati incompetenti si pe aici..3 persoane abia au reusit sa-i ia sange copilului...asa ca a treia ora a inceput sa planga si nu a mai vrut sa-i lase sa o intepe iar. (voiau sa-i puna un IV), asa ca am facut un CT scan. Macar partea buna este ca nu a iesit nimic la analize (ma gandeam la apendicita, caci durerea se localizase in partea dreapta), dar nici nu au pus un diagnostic concret...si acum suntem acasa, tot cu dureri (mai mici, tinute sub control de pastile) si tot cu diaree. De aventuri inainte de Romania.

 

Va pup...plec la facut bagaje.

Liliana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Liliana, multa sanatate Adelutei. Sper sa treaca repede!

A ajuns scrisoarea Adelei, ieri dupa ce am lasat-o pe Maria la bunici am gasit scrisoarea la cutia postala asa ca o sa i-o dau adrisantei sambata.

 

Maria e superfericita ca am lasat-o la mama...Pe mine ma mananca pielea cand ma duc pe acolo dar ea e dispperata ta sa mearga...Ioana nu-si prea gaseste locul prin casa fara ea insa John e cel mai grav, mai are putin si plange...[:D] [:D]

 

Olivia, sper sa gasitit formula cea mai fericita si pentru tine si pentru Sorin.

 

Ma duc la cafelutza, am o gramada de treaba la servici si nici o farama de chef.

John e haituit, toata lumea trage de el, scrie acum un proiect pentru 20 de milioane de euroi, daca pica e evident vina lui, daca il castiga la competitie e evident meritul tuturor...Mi-e asa mila de el, noi avem un job la care puteam spune ca ne ducem de drag... acum nu-i mai vine sa iasa pe usa...ih

 

O zi minunata sa avem!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...