Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicute de iulie august (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

 

Astazi va fac cinste cu un capitol nou, o cafea buna, o tarta cu visine (tort probabil voi avea maine), iar pentru doritoare facem si ceai si suc!

 

Fleur, chiar la hand foot mouth ma gandeam, ieri am rasfoit din nou (din intamplare, nu de necesitate) tabelul de boli de la sfarsitul cartii What to Expect.

 

Ile, tu si copiii veti sta toata vara acolo? F bine, si pt ei si pt tine.

 

Carmen, felicitari pt dintisor!

 

Delia, super atitudinea!

 

 

Ana, mama lui Vladimir (9.07.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana mersi de capitol si de bunatati(pupic))) )

ile cred ca ne ai pus pe toate impotriva ta cu marea.auzi la ea...toata vara la mare......nu crezi ca prea iti faci de cap asa fara noi ))))))

Of of fleur sanatate ericutului.eu in locul tau daca se poate bineinteles as Sta mai bine EU cu el acasa.daca e bolnavior sigur are mai mare nevoie de tine.

Delia felicitari ptr atitudine..

Antonia (pupic ))) )

 

 

[copil]denis leon(28.06.2012)

[copil] rafael albert(25.05.2007)

sunt o mamica fericita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Ana,La multi ani!!!

 

Revin si eu dupa o lunga absenta,sa va salut,sa va spun ca mi-e dor sa stau la povesti,sa fiu mai activa,dar pur si simplu nu ma mai simt in tema...copilul meu m-a debusolat complet,sunt la fundul butoiului,la capatul puterilor.

De vreo 3 zile s-au agravat treburile,in sensul ca abia dorm vreo 2-3 ore in total.Se trezeste foarte des,se calmeaza parca tot mai greu,nu mai merge s-o mangai,trebuie neaparat s-o iau in brate,s-o pun la san.Fac manevra asta de minim 15 ori cred ca,de ma tem sa nu-I afecteze umerii cum o scot din patut.

Laptele meu e pe duca,ma chinui si trag de mine ca de calu de bataie,dar vad ca fara prea mare rezultat.M-am pus serios pe incercari de a introduce LP,aseara a baut vreo 40 ml din pahar.

Eu ma trezesc tremurand,incercanata,cu dureri de cap si mai ales cu mii de ganduri ca oare ce are copilul meu.Solide tot rau manca.Am si patit-o saptamana asta ca nu facuse kk de 3 zile si a inceput sa vomite cantitati industrial.Eu chiauna si parca din alt film,nu m-am gandit,ca ceea ce intra,trebuie sa si iasa pe undeva.Cu ocazia asta vreau sa multumesc de mii de ori fetelor,ca mi-au sarit in ajutor pe fb cu sfaturi pretioase [flo]

Saptamana viitoare mergem sa facem ceva investigatii.Sper sa primesc ceva raspunsuri si sa ne revenim putin,ca altfel ma vedeti la sterile de la ora 5.

 

Va pup,va citesc cu drag si revin daca o sa am noutati [flo]

 

___________________________________id="green">

 

Mamica mandra de Timea(28.06.2008) si Emma(25.07.2012)

 

Povestea noastraid="Century Gothic">id="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Intru si eu la un raport scurt. Multumesc de cafele si de capitol nou.

Noi suntem bine. Aurora e foarte activa si toata ziua patruleaza in 4 labe si se ridica de ce prinde. Mi-a nenorocit spatele ca trebuie sa fiu tot dupa ea. Noroc ca e vreme buna si mai iesim pe afara ca acolo sta in carucior si stau si eu cu spatele drept.

La mancare e tot mofturoasa, nu mai stiu ce sa ii fac sa vrea. Asta ma enerveaza tare, dar astept sa treaca. Sper sa treaca, mai degraba.

Maine planuim o zi afara, la tara. Poate ii vine pofta de mancare.

Ile, m-ai omorat cu marea. :)

Fleur, sanatate Ericutului. Intrarea asta in comunitate vine la pachet cu o groaza de problemute.

Ana, la multi ani. Eu vreau tarta cu visine.....

Kimmy, rezista. Te pupam si ne gandim la tine.

Delia, imi place cum gandesti.

Va pup pe toate.

 

 

Mamica Aurorei - 20.08.2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...