Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)


Recommended Posts

fetelor eu pe aici prin zona

am fost de mi-am tuns si fetele la salon[:D]

ordin de la mama ,mea

ahahahaha

ca doar de sunt fete si tre sa le invat cochete de pe acum[bang]

 

deea orice padure are uscaturi

da nu trebe sa generalizam

e cam la fel ca in orice domeniu

tre sa cautam pana gasim duhovnicul bun, doctorul bun, profesorul bun etc

 

miha nu e nici o problema sa faca petrecere pe 11

si noi venim in bucuresti la un botez in acea data

deci nu e interzis in nici un caz

e motiv de bucurie acea saptamana

nu am auzit de asa ceva pana acum

deci spor la surpriza

 

cat despre elevi daaaaaaaa

mie imi place sa vb cu ei diverse lucruri

sa ma apropii de ei

de aia inainte sa o am pe antonia am primit de la ei diploma de cea mai COOL PREZENTA[:D]

 

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA id="pink"> (11.02.2009) si PETRA ADRIANAid="pink">(05.04.2011)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 655
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

yasmi nu stiu nimic despre hotel

deci nu stiu ce sa zic

eu cu ai mei numa in jupiter swi saturn veneam

 

DRAGA MODERATORULE

ORI EU SUNT DUSA

ORI FORUMUL O IA RAZNA?

DECI VREAU LA ACEST NIK SA-MI SCHIMB PARTOLA

SI EL IMI INTRA CU UN ALT NIK DE CARE VA ZICEAM

ADICA CU CAMI_30

SI NU VREAU SA INTRU CU ACESTAid="size6">

 

[mamica] de ANTONIA IOANA TEODORA id="pink"> (11.02.2009) si PETRA ADRIANAid="pink">(05.04.2011)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, mamici!

 

Eu tot acasa cu L sint ca acum tuseste de rupe  [doh]

Am inceput de azi aerosolii ca nu se mai poate si ieri toata noaptea si azi-noapte a tusit pana n-a mai putut, ziceam ca se ineaca si apoi se trezea plangand!  [q]

 

Acum parca se vede oaresce ameliorare, sa vedem la noapte...

 

Miki sanatate va urez, sper ca s-a rezolvat acum!

 

Cami, Delia, Yasmi o sa va obisnuiti si cu tipul asta de platforma, nu e chiar asa de greu, insa si mie mi se parea mai usor de urmarit cel vechi, asta aduce f mult a FB pe care eu il detest!   [:(!]

 

 

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti, fetelor?

am 'rasfoit' si eu noul DC [:D] cum vi se pare? in formatul asta de forum imi place, varianta aia ca pe fb , nu [:D] ca nu prea agreez fb-ul, chiar ma enerveaza.

 

am citit asa in mare ce-ati scris....dar mare lucru nu mai retin...

 

strumphitza cum nu mai scriu? scriu mai rar, dar scriu [:D]  am scris si zilele trecute. stiu ca ziceam asa, ca de ce sa nu mai scriem, dar acum vad si eu ca nu mai este chiar asa timp la discretie de cand cu serviciul [:p]  asta este....n-am apucat sa vad pozele cu piscoata. sper sa reusesc, sa le mai lasi putin. [pup]

 

miki cum mai sunteti? n-am apucat sa citesc decat ca sunteti varza si ca si pe tine te-a luat o stare naspa. sper ca sunteti bine. ati fost la analize, le-ai luat analize si la puiuti? multa sanatate [pup]

 

yvy draguta Larisa...ma bucur ca se vede o imbunatatire. cred ca esti si tu super obosita. ce nasol ca nu ai si tu o perioada mai linistita macar acum pana nasti. mai ai asa putin.... [olala]

 

deea bine a zis somleac de batbatul ala al tau....pai el nu face chiar nimic, numai stramba din nas? adica el nu poate pune mana sa faca ceva? oaaaaa ce m-as lua de el. sa nu te superi ca zic dar l-as lua de ciuf. nu se poate asa [mai] si cu Anna, parca numai tu trebuie sa ai grija...

 

ce m-ati distrat cu kk, fetelor [:-)))]

 

cami ma bucur ca este bine la scoala. vezi, te-ai acomodat mai bine decat te asteptai si esti si cea mai cool profa [pk] [:D]

 

msbb ce-am mai ras de povestirile tale...cu kk, cu balerinii... [:-)))]   cu balerinii ai fost tareee comica [:-)))] [:-)))] [:-)))] mai arata ca noi dupa cate au suportat? [:D]

 

ia sa vad ce-ati masi scris... [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami cum sa nu poti intra cu userul tau? poti, trebuie sa urmezi pasii, cum a zis strumphitza, si vei reusi. ne obisnuim si aici, ce sa facem [:D] [pup]

 

bb_yasmi este la fel si aici, iti ia putin pana ii dai de cap. ce faceti? ce comic a fost Lucas cu kk...vine kk.. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

madutza distractie placuta in week-end. si pup si eu...ranitii [:-)))] cum bine a zis msbb [:D]

 

miki acum am citit ca sunteti mai bine, ca ai si dormit...bravo [pk] acum analizele sa mai iasa bune si sa va reveniti .

 

bb_yasmi unde vreti sa mergeti la noi la mare? poate ne intalnim [8D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bine v-am gasit pe noul forum!

cami eu te vad cu numele tau..

am avut emotii ca nu ma pot loga dar am reusit cu reseteaza parola din cntul vechi...din pacate nu mai stiu parola la emailu cu care m-am logat prima data si mi era teama ca va pierd daca trebuia sa resetez din email

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...