Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)


Recommended Posts

duminica am fost si noi la biserica de ne-am impartasit,sambata am fost tooooata ziua la shopping singura [8D] deci va dati seama ce-a fost de capul meu [:D] mi-am inoit toata garderoba si inca mai am cateva chestii ochite ce asteapta sa le iau [:D]  mi-am schimbat si culoarea parului si asa imi placeeee....

 

gata, merg sa fac si eu dus si sa pun papaica pentru la servici. apoi ne pregatim de baie si la nani.

 

sper sa mai pot intra zilele astea. de citit v-am mai citit dar cu scrisul mai greu...dupa ce citesc si vreau sa scriu apare ceva de facut si numai pot. asta se intampla la servici [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 655
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

vad ca merge...da nu mai scriu nimic si asa sunt cu nervii ferfelita...fimea iar a avut azi zi de bazait/miorlait...imi bag si eu nasul prin noua casuta apoi la somnic....vad ca daca stau la parter imi fuge gandul la frigider....deci nu mai trebuie sa zabovesc mult prin zona

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!  [soricel]

 

ha ha... ce-mi plac unele emoticoane de pe aici [acor]

 

vad ca v-ati mutat si ati urmat instructiunile de la mine, merit o sampanie, sau macar o maslina  [buca]

 

hahahaaa... tot dau click pe butonul asta si tot imi arata emoticoane noi, ma prapadesc de ras ...silly me  [pl]  asta e  bun la vremea din Englezia  [ascuns]  hahahaa... rad de una singura aici  [ventilator]

 

ma duc sa scot piscoata din baie ca e obosita, m-a alergat azi si eu pe ea ... va las un link la pozici aici, nu stiu daca merge sa il ascund ca pe vechiul forum....  [mata]

 

https://picasaweb.google.com/104659987357387476756/MyNameIsDIVA?authkey=Gv1sRgCKPc2YDspeDsuQE

 

gata trancaneal, trec mai tarziu daca mai am timp, dar prefigurez o imbratisare de perna mai devreme in seara asta   [uta]

 

Noapte buna!  [dint]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetelor!!!

 

Ma bucur ca usor ,usor ne strangem si aici [viki]  ! Ma retrag la somn si ppoate reusesc maine sa intru pana sa plecam la surori. Stam 4 zile ca are sotul liber [acor]. 

 

Dorina, este minunata Sophia [deziuata] .

 

Somn usor dragelor!!!

 

P.s: si mie imi plac mult noile emoticoane   [fiesta] [balo]      [cupisi]  [artif]  [vampirel] [inbaita]     [ventilator]  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza,

 

[cafea]  poftiti ca mult mi-a trebuit pana am gasit emoticonul.

 

Strumph ia de la mine o maslina.

 

Ieri am avut zi neagra. Stiti voi de ce. La urma a mai intrat un tip cu masina in mine, mi-a aranjat toata partea dinspre sofer. Asa ca aseara m-am instalat cu o sticla de vin pe terasa si m-am culcat dupa ce am baut jumatate din ea [alcool]

 

[flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!  [balo]

 

Eu mi-s chioara de somn, de vreo sapt iar se trezeste Sophia noaptea de 2-3 ori, nu stiu de ce... o fi de la ce viseaza ca tot ma trezesc ca ma roaga de una de alta da cu ochii inchisi sau numara in engleza/romana sau trancane de pe la desene animate sau cartile de povesti... deci e clar  [vraji]

 

Nu stiu daca toate fetele stiu ca ne-am mutat aici de tot, pentru ca pe vechiul forum nu mai merge sa scrii deloc, nu te mai lasa... sper sa vina aici si sa reintregim grupul  [sap]

 

Ma duc sa imi mai fac o cafeluta si revin!!!  [viki]

 

deci cum s-ar spune dupa emoticonul care l-am pus, mare grija ca-s pusa pe fapte mari  ..hahaha comice mai sunt unele emoticoane, nu stiu de pe unde le-au gasit  [vampirel]  asta cu Batman sigur tre` sa i-l arat si lui Nick diseara cand ajunge acasa  [incada]

 

 

Revin!  [dra]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...