Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)


Recommended Posts

neata, fetelor!

 

acum am observat ca aseara in graba in care am scris am uitat sa urez LA MULTI ANI! sa fiti fericiti impreuna si sa va bucutai de sotii vostrii !  ailed si deea [artif]

cami poti reveni la nick-ul vechi daca intrii cu parola resetata. cum a zis strumphitza [pup]  nick-ul asta tu ti l-ai facut? ca nu are cum sa ti-l faca ei asa....

 

somleac oaaaaa ce de planuri ai. tinem pumnii sa-ti iasa toate asa cum trebuie.ce frumos ca mergi la concertul puiutilor, cred ca esti tare mandra sa-i auzi [olala]

 

mary ma bucura ca i resuit si tu sa ajungi aici [:D] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 655
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

madu81 ma bucur ca ne-ai scris. ce scump cred ca este puiul cum vorbeste el romana-ceha [olala] [:D]  cam nasol ca nu te intelegi cu el. pune-te si invata si tu ca lumea ceha.

 

deea de la ce v-ati certat si voi....hai impacati-va, mai lasa si tu si nu pune la suflet...mai treci peste si fa din asta o ditractie...dar musai sa stranga si el, s-o spele...daca tot face din astea sa faca si curat.  si normal ca-ti sare mustarul asa...mai ales sa mai si comenteze.... [mai]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cami, am inteles bine, pleaca tipa ce statea cu fetele ? ce s-a intamplat ? lasa poate e cu noroc ca asa am patit si eu cu o zi inainte sa incep serviciul..si pana al urma a fst mai bine ca am gasit pe cineva mai potrivit..le aranjeaza Doamne Doamne pe toate..

somleac, si eu zic ca de tobogan se plictisesc mai repede..asa barnele alea le pot escalada in multe feluri ..si daca iti mai iei si un hamac din asta vin la tine :) http://www.hamace.info/p/Scaun-suspendat-La-Siesta-Currambera-cherry/94/ro/#

ce-ai facut cu copacul ? sa stii ca am inceput sa-l vad prin oras, l-au plantat astia intr-o nebunie probabil pt ca e superb inflorit si creste f f repede..mai caut si eu, trebuie sa-l gasesc..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

copilasii sunt binisor..

ieri ma fost cu vlad la ortopedul ala renumit la care facusem programare acum vreo 3 luni..si ne-a cam pus pe treaba, trebuei sa facem kineto intensiv, de 2-3 ori pe sapt 6 luni..s-au dus toate planurile mele pt vara ca vroiam sa-i trimit la tara sa stea desculti in tarana..va trebui sa-l tin in bucuresti si sa batem drumurile astea prafuite zilnic, va trebui sa-i gasesc o gradi de vara care sa-l tina..de fapt, nici eu nu stiu cum sa fac ca nu prea mi se leaga lucrurile in cap..sper sa ma limpezesc si sa le pun cap la cap..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki ma bucur ca sunt copilasii bine. tu cum mai esti? cum te mai simti? [pup]

 

m-a luat o toropeala....nu mai pot tine ochii deschisi. nu mai am nici un chef de treaba, nici nu prea mai am mare lucru...

am si o poftaaa de dulce [alcool]  chestia este ca am inceput sa nu mai mananc dulciuri din comert, am deja ceva vreme de cand nu mai mananc. mai scap eu la o cioco amaruie, la o napo Joe si inghe...dar in mare m-am cam lasat de ele. nu-s bune si gata. mai bine fructe si dulciuri facute in casa. dar v-am zis, mai fac exceptii [:I] deci sa nu ma credeti asa batoasa, ca nu rezist eu chiar asa mereu [:D]

 

cami chiar asa, cum de-a plecat fata care statea cu fetele? de ce? sper sa te descurci si sa gasesti pe cineva, cat de repede.

 

pe la ce pagina a pus strumphitza pozele?ultimele... nu le gasesc dar mai caut [detectiv]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxy, pai n-o intinzi acasa ? tu la cat termini ?

si eu cam pap dulciuri, bine ma multumesc cu niste eugenii amarate..dar macar imi da putina energie, chiar daca pe termen scurt ..

 

eu sunt binisor, multam de intrebare..dar sa stii ca m-am refacut mult mai greu decat copilasii, adica ei intr-o zi nu mai aveau nimic, eu am 4-5 zile de cand ma doare stomacul crunt..chiar ma gandeam ca au o rezistenta copii astia de te dau gata..

mi-am facut analizele si mi-a iesit TGP -ul 200 [alcool] [alcool] o sa merg cu ele la interpretat, dar bine nu e..

pup [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...