Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)


Recommended Posts

[hia]

 

Buna dimineata! 

 

..ca nu am apucat sa zic nimic! nici nu o sa zic prea multe ca ma grabesc! [ups]

 

Somleac, hai pe Fb, ca ne-am cam mutat toate  [fri]

 

Roxy, si eu preferam forumul dar de cand cu schimbarea platformei si a atitudinii adminilor si moderatorilor, pot sa spun ca prefer Fb, ca tot e copiat in mare masura  [soricel]  si decat sa le fac trafic si bani pe tupeul si nesimtirea lor, mai bine lasa... sa nu mai spun cat spam primesc de la ei de cand mi-am schimbat parola odata cu noua platforma!!! .... deci cam sunt ultimele mele mesaje pe aici...

 

Mary, tu est pe Fb, am sa te adaug in grup daca nu esti deja! sa vii la povesti cu noi, e simplu, ai sa vezi!  [pk]

 

cam atat, ma duc la hranit copilu` si apoi iesim la o sesiune de shopping, ultima inainte de vacanta, mai am de luat cateva maruntisuri si accesorii  [il]

 

O zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 655
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

stati ca nu am plecat inca  [soricel]

 

mi-am adus aminte, MsBB, unde esti??? hai zi ceva si hai cu noi pe Fb!  [flo2]  [pk]  nu ne lasa fara nici o stire de la tine iar vreun an si ceva  [fri]  da-mi mesaj privat si scrie-mi cum te pot gasi pe Fb daca esti, sau poate iti faci acum cont si apoi te adaug in grupul fluturasilor, e grup secret, vedem numai noi mamicile de fluturasi !!!  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor!

 

Sunt cam trista cand vad ce s-a intamplat aici in ultimul timp. Bine , eu nici n-am dreptul sa comentez alegerea cuiva de a scrie ori nu. La urma urmei am disparut mai bine de un an fara sa mai zic o vorba... Dar tot imi pare rau sa vad ca se stinge si subiectul asta de tot. Si fetele de la grupa de varsta a Andrei au migrat complet pe FB.

Eu sunt f recunoscatoare celor care au infiintat aceasta comunitate, despre copii, pentru ca am descoperit o multime de oameni interesanti, deosebiti, de la care am invatat multe si am crescut sincer, ca om, alaturi de fetele mele.

Va sunt voua, celor care ati scris, care ati impartasit cunostintele, temerile si intrebarile voastre pentru ca am descoperit noi orizonturi, am invatat enorm de la voi, de la toate mamicile si nu pot decat sa fiu trista sa vad ca s-a incheiat o etapa frumoasa din viata mea. S-a pus un stop in urma cu 1 an cand trupa mladitelor, de la prima fata, a fugit pe FB si acum din nou cand si voi sunteti in prag de a renunta la acest forum.

Imi pare sincer rau!

Eu am rezistat tentatiei pana acum de a-mi face un cont FB din dorinta de a nu deveni FB addicted. Stiu ca ma atasez f usor de oameni si cu greu ma desprind de persoane si de anumite lucruri ce se intampla asa ca ..din dorinta de nu deveni o sclava a internetului si a FB-ului am preferat sa stau deoparte. Acum nu stiu cat ma va tine aceasta auto-limitare dar deocamdata ....

Imi este greu stiind ca oameni dragi mie s-au adunat acolo dar ma cunosc si stiu ca as ajunge la punctul unde as prefera sa stau la vorba ( ce surpriza :)) ) decat sa-mi fac treburile. Si pt binele meu, al familiei ... :)) mai bine stau cuminte in banca mea.

 

 

Indiferent daca veti mai scrie aici sau nu - sa stiti ca mie mi-ati fost dragi si mi-as dori sa mai citesc postarile voastre. Sa aflu despre voi si comorile voastre.

 

 

Va pup pe toate si un calduros LA MULTI ANI, CAMI!!!! Te pup , sa-ti traiasca comorile si sa te bucuri sanatoasa de tot ce-i frumos in viata. Esti o persoana deosebita si ma bucur ca am avut ocazia sa te cunosc!

 

Salutari!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

DRAGI MAMICI DE fluturasi  - daca voi continuati acest topic pentru racolare FB  il inchidem.

 

 

Generatia aceastui topic de fluturasi este o generatie DC. Pacat ca ati ales gara ...pentru a discuta si v-ati mutat acolo, insa noi suntem aici comunitatea DC (foarte speciala si selecta ) si atat. Cine doreste sa preia acest grup si sa il continue aici , e binevenit insa nu mai acceptam racolari FB pe acest site.

 

Desprecopii nu este locul unui topic sau unui grup ci este o COMUNITATE in care o multime de parinti se ajuta si se sprijina si mult mai mult.

 

Cand ai nevoie de ajutor, support, intrebari medicale, ajutor umanitar, etc ... ai nevoie de forta unei comunitati - nu de un grup secret.

 

fetele care vor continua acest topic pe DC - sunt rugate sa continue aceasta generatie fara a accepta aceste racolari care distrug o comunitate pentru un moft.

 

 

 Interesant de citit asta: Desprecopii Si/SAU Facebook

 

 

va rugam sa faceti capitol nou.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, hai chiar asa......nu mai scrieti aici????

 

hai, mai fetelor...amintiti-va la inceput ce frumos era....cate momente frumoase am petrecut aici in sarcina , apoi cu puiutii....adevarul este ca pe mine m-a ajutat foarte mult acest forum.

imi pare bine ca v-am cunoscut, am impartasit ganduri si sentimente, ne-am ajutat.

 

nu pot sa cred ca ati ales porcaria aia de FB caruia nimeni nu-i rezista.

 

in fine, nu ma gandeam ca se va ajunge aici, sa nu mai scriem. chiar ne mandream ca uite ce apropiate suntem si ca nu vom renunta niciodata la a mai scrie.

 

msbb sunt de acord cu tine, sa stii. chiar ca devii sclavul FB-ului. s-a si vazut, uite....

 

strumphitza nu stiu ce spamuri iti apar tie. eu de cand m-am logat aici n-am avut probleme deloc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxy, eu n-am zis ca numai scriu.....eu oricum cred ca am fost printre aia care chiar am scris in fiecare zi, cu dependenta de ceva eu zic ca tine de fiecare...invatul are si dezvat...

 msbb mai ai corset?

am mai scris un mesaj dar cred ca l-am pierdut...dc nu-mi merg emoticoanele?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...