Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (51)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 655
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neata , fetelor!

 

yvy hai, mobilizeaza-te si fa bagajul si pregateste tot , asta ca sa scpai de un stres, sa stai si tu linistita ca totul este gata. ce putin mai ai si vine bebe [olala] [pup]

 

msbb pffiiiii ce-am uitat....stiam eu ca mai trebuia sa-ti scriu ceva....[:D] in Brasov acum este asa placut, racoare, ploua , iar este soare sau ploua cu soare [olala] totul este verde...dar un verde din ala curd...asa-mi placeeee.....nici nu vreau caldurile alea mari de naul trecut. asa sper sa ramana.

bere cu polen nu mai gasesti, gata [:-)))] oferta limitata[:D] gasiti tot ce vreti..restaurante, pub-uri, gelateii....in centru este super scump, asta sa stii[:D]

 

hai, cine-mi da parola sa incerc eu sa fac capitol [soricel]

 

delia ce ma bucur ca este bine sotul....na, ce coincidenta cu doctorii[:D] ce mai face Andra? tot nazdravana si rastoarna casa? [:-)))]

 

[pup] [pup] [pup] [pup] [pup] [pup] toate mamicile si fluturasii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

offffffffffffff

 

am lipsit cateva zile

si in loc sa va gasesc fericite ca sunteti sanatosi cu totii v-am gasit suparate

dar sincer nici mie nu-mi place sa vb aici despre alte locuri de comunicare

absolut deloc

consider ca aici avem n subiecte

si eu una nu ma mut nicaieri

dovada ca nu am cont in alta parte decat sotul

asa ca eu cred ca nu are rost nici o cearta

cine vrea sa ramana bine cine nu drum bun si asta e

fiecare e liber sa scrfie unde vrea

doar ca pt mine inseamna mult DC

si nu vreau sa renunt asa pur si simplu

cred ca dupa ce va trece vara vom fi din nou mai unite

ca nu vom maoi sta atat de mult pe afar cu copilasii

asa ca eu sunt aici

chiar daca raman doar cu roxy sau cu delia

 

 

si sincer ally chiar nu stiu cine te-a jignit vreodata de nuy vrei sa mai intrii pe aici?

noi am tot intrebat de tine dar te-ai indepartat singura fara sa te simti aiurea din cauza cuiva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of sunt asa obosita, nu stiu cat mai reyist cu servici si copil si treaba acasa, [zirea] [vraji], imi trebuie un concediu neaparat.

Apropo Cami cum e vremea la mare, as vrea sa mergem 4-5 zile la mare dar cu vremea asta of.

Anul trecut la noi erau 10 grade si cand am ajuns la mare erau 27 grade, sper sa prindem caldura si anul asta! [pool] [pool] [beach] [apus] [apus] [invant]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...