Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (76)


Recommended Posts

si acum am si eu niste intrebari...

 

cum faceti cu imbratisarile la mine se agata de picioare plang si sunt nevoita sa ii iau in brate pe amandoi...nu pot alege intre ei....se uita lung....mi se pare foarte greu sa fiu nevoita sa le impart imbratisarile, sa contorizez, in timp ce unul sta legat de mine si se uita cu ochii rugatori la mine?

 

cate mese de lapte si completare ati dat la 11-12 luni ca nu stiu? ei in general sunt inebuniti dupa lapte...mai putin dupa mancarea bebeluseasca.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 394
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna seara mamici , gemenasi si tripleti!vad ca sunteti bine si ma bucur nespus de mult! Ama felicitari ptr bebeline! Fetelor noi suntem in sap 35 creştem , dar eu ma sufoc ma dor coastele , capul pieptului si mai sus spre gat simt ca raman fatA aer! Scuzati detaliile , dar nici sa scot gazele PR gura nu pot si atunci ma dor oasele fin stern! Voi ati patit asa ceva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara mamici , gemenasi si tripleti!vad ca sunteti bine si ma bucur nespus de mult! Ama felicitari ptr bebeline! Fetelor noi suntem in sap 35 creştem , dar eu ma sufoc ma dor coastele , capul pieptului si mai sus spre gat simt ca raman fatA aer! Scuzati detaliile , dar nici sa scot gazele PR gura nu pot si atunci ma dor oasele fin stern! Voi ati patit asa ceva?

[flo2] trece si eu am avut asa cand incepe burtica sa  se lase hai ca mai ai putin

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...