Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi fericiti de sept-oct 2011 **13**


Recommended Posts

Neata , haideti la cafea. Cat de curand o sa trecem la frappe cu caldura asta [:)] .

Mihaela eu am primit multe hainute de vara pentru urmatorii 2-3 ani de la o prietena, am destule momentan, m-a salvat sa mai cumpar prea multe. In schimb am constatat ca nu avem sapcute si trebuie sa-mi fac timp sa ajung la cumparaturi rapid.

Fetelor vreau sa va am si eu pe FB in lista mea de prieteni, ma gasiti ca Raluca Tatu, daca vreti si voi......

Edi a dormit cam prost noaptea trecuta, as aca fug sa-mi beau cafeau ca sunt zombi.

 

PS: de restul fetelor mai stiti cate ceva: Zubi, Lali,...... au disparut de tot.

 

Pupici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, fetelor!

 

Iaca si eu pe noua platforma:)  [pk]

 

Am vazut si eu pozele de pe fb de la munte. Imi inchipui ca a fost suuuuper!! Atatia strugurasi, care mai de  care mai dragalas!

 

Asa ciuda imi e ca nu am ajuns si noi!!! 

 

 

May, cand e intalnirea luni dimineata? Adica la e ora si unde? Ca as veni si eu daca ma primiti si daca reusesc sa 'evadez' de la birou :D 

 

Andreea_t, am auzit numai lucruri de bine despre FasttrackKids. Au un sediu aproape de noi, la Tineretului si ma duc pe 7 mai de la ora 18.30 la o prezentare a programelor FTK. Daca te intereseaza iti dau forward la mesajul lor pe tema asta si cu cine sa iei legatura sa te inscrii.

Noi am vrut sa-l mai inscriem pe Ianni anul trecut la programele de vara, dar am tot fost plecati din Bucuresti asa ca am amanat inscrierea.

 

Mihaela, tu parca ziceai de un medic endocrinolog. Eu am fost cu Ianni la dr Cristina Dumitrescu- e de la Parhon, dar in fiecare marti dupa-amiaza are consultatii si la clinica Biomedia din calea Floreasca. E dr endocrinolog cu specializare pentru copii, consultatia e 120 ron. 

 

Va pup si sa ne revedem cu bine!

K.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kora,poti? Ar fi super. (detalii pe facebook)

 

Ooka, eu ajung sambata seara, dar am ceva prieteni si chestii de rezolvat. Numai luni dimineata pot, ca dupa amiaza plec in provincie.

 

Merci, Raluca :) eu n-am apucat sa ma uit la pozele voastre :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

May mie imi pare cel mai rau ca nu vin [smulgpar] .Mai ales ca sunt constienta ca cu distanta asta era una din rarele ocazii sa ne vedem.

 

Raluca eu pe FB sunt soc ana maria toma [:)] , o sa intru si eu diseara sa va adaug.

 

Eu ma duc azi sa ii mai cumpar lui Iancu haine de vara, inca ii mai vin tricouase de anul trecut si ii mai luasem cateva acum vreo luna,deci acum suntem ok pt cateva zile. De casa nu prea am nimic tot cu maneca lunga sta saracul [batcap] , dar sper azi sa remediez.

Azi ma duc la doctor, sper sa ma trimita si pe mine la un eco dupa paste macar ca ajung sa nasc si nu stiu ce am , decat ca e copil [fri]  si saracul nu are nimic luat . Eu de la Iancu am dat tot , nu mai am macar o pereche de sosete [:)] , deci deabea astept sa ma duc la cumparaturi iar, dar nu vreau sa il/o imbrac unisex [alcool]  asa ca astept urmatorul eco .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mergem si noi sa luam hainute diseara. Anca, tu unde mergi?

Ooka: Sanatate fetelor tale. Si eu luasem ceva de la servici. Stranutam, tuseam, imi curgea nasul in continuu in picaturi. Umblam cu servetelul sub nas. Si mi-a trecut in vreo 30 de ore cu vitamina C si-atat.

Kora: Multumesc dar pentru mine cautam endocrinolog bun. Sper ca Dani e ok. O sa intreb daca se poate intampla ceva copilului cand alaptezi (pe doctorul la care o sa merg eu).

May: Concediu placut. Si eu am o minivacanta acum de pasti (3-6 mai).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

may nu am disparut, doar ca azi sunt acasa si, ca de obicei, nu imi vad capul de chestii organizatorice si plicticoase.

luni vin si cu Stefan [:)] , nu putea sa rateze intalnirea cu Bea! doar ca va fi si sotul cu noi, insa el e foaaarte discret.

iti dau pm cu contactele mele.

eu haine cu maneca scurta am dar am rascolit azi casa dupa o sapca, ca ardea soarele teribil, n-am avut curaj sa il las cu capul descoperit!

pupci! fug la treburi!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...