Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #11#


Recommended Posts

Menaid="red">, dar daca analizele nu sunt facute cum trebuie, ai luat si asta in considerare? Te rog sa te linistesti, situatia nu e fara iesire,isi va reveni, asa cum a facut de fiecare data!e un invingator , ca si tine![pup]

 

Onutz,id="red"> eu am uitat parola de la contul comun, pls help

 

Cellena, Onutz, id="red"> daaaa, eu sunt pentru potty training as soon as possible, din clipa in care sta in fundulet, am doua prietene cu bebelusele de 10 luni, care fac bine merci la olita..(!)

 

Danaid="red">,repet, am mai scris canddva:incearca sa gasesti si sa citesti "Baby whisperer solves all your problems"-by Tracy Hogg.ai sa vezi de ce e buna[:)]

Te pup[pup]

 

Nicholas azi nu a vrut nimicutza in afara de lapte, asa ca Inaid="red"> draga[pup], cu rabdarea treci marea, incetisor, ca pana la urma ii convingem noi, ca nu au incotro[:)]

Imi pare rau de problemele cu mana, cu siguranta greutatea a fost de vina...

Cea mica e bine acum?

 

Andieid="red">, ne bucuram sa te vedem aici.[flo]

Popiiiiiii!!!id="red">

 

Pyaaaaaid="red">[flo][pup], LML lui Victoras, multa sanatate si o vacanta de vis!

 

Douraaaaaaid="red">, esti bine???Ne e dor de tine!![flo]

 

Noi am inceput sa fim agitica, roade tot ce prinde si baleste ce n-ai vazut, saracutul,cred ca e posibil sa ne salute dintii in curand?

 

zi buna, dragele!

 

!Deja mamica de Nicholas!(14.11.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Onutzule,id="red"> nu am reusit!

 

 

uite mai jos adresa care am primit-o si e imposibil sa dau click pe ea, nu e activa, asa ca am copiat-o si am incercat asa, separat, da' nu merge[q][q][q] Ce fac???

De ce nu pot scrie parola acolo unde ei cer direct parola, de la inceput??

 

Your search - http://comunitate.desprecopii.com/user/auth/reset/code/4mqchv00ylq8oso84s4gkcs0c/uid ... - did not match any documents.

 

!Deja mamica de Nicholas!(14.11.2012)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, gasca!

Cellena, eu ma gandeam sa-l un pe olita cand se screme, la inceput imbracat, apoi il dezbrac. Tot ce stiu e ca vreau sa-l pun devreme, dar el inca nu-si doreste sa stea in fundulet, ii place asa, pe spate, ca bebelusii...

 

Onutz [mamica] de [avion] Lucian Gabriel (8.11.2012)

 

Vali [grup]

 

F IMPORTANT - MELANOM
id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mers la dr. O iubesc pe pediatra lui. E un om cald si calm . Analizele da, sunt f proaste. 14 picaturi de fier cu vit c,prebiotice si probiotice facute in cockteil. Daca nu tolereaza trecem la injectii [q]. Tineti-ne pumnii. A luat 1 kg. Are 6 kg si 63 de cm. Azi mi-a stat in fund si fara sprijin si s-a intors de pe spate pe burta singurel.

 

[mamica] de [bonjovi] perfect - Gabriel

 

15-12-2012-cea mai importanta zi din viata mea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamici, am intrat sa va vad minunatiile din pozele de profil... Nu am mai intrat de luni de zile pe forum si copilasii nostri sunt maaaari :p Daca ma mai tineti minte, eram foarte suparata si frustrata ca micuta mea nu manca si ii mergea cam prost. Abia dupa 4 luni a invatat sa suga, si ii multumesc lui Dumnezeu ca am avut nervi sa astept. Bine, am si avut noroc intr-un fel ca ea nu a acceptat laptele praf. Tot timpul am banuit ca nu stie sau nu poate sa suga corect la san, si asa era. A mai crescut si s-a prins ea pana la urma cum stau lucrurile. A inceput sa pape bine si sunt multumita si linistita acum. De la 4 luni jumate ii dau fructe si legume, asa ca acum am ajuns la carne, oua, iaur, din astea :) Nu pot spune ca e cea mai mare mancacioasa, dar sunt relaxata. Se vede clar ca ii merge bine. Saptamana viitoare face 6 luni. Am fetita mare! :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geanina, sa iti traiasca bebelusa si sa te bucuri de giumbuslucurile si zambetele ei! ma bucur ca ai  mai trecut pe aici, am intrat repede sa te salut si sa iti spun ca noi am continuat discutia la Minun de  nov-dec#10, nu aici la #11, iar acolo suntem la pagina 35 [:)] , asa ca muta mesajul acolo si fetele il vor vedea!

te pup! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...