Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce ma fac cu sotul meu.....?


Recommended Posts

"sotul" tau ...... nu e fapt sotul tau.. nu prea inteleg de ce mai vrei sa fiti impreuna, din moment ce el fuge de asta, ba si tu ai fost de acord, pe cine vrei tu sa tii langa tine?, motivele care ti le insira chiar nu mai conteaza ia da-l tu frumusel in judecata pt. pensie alimentara, e dreptul copilului tau pana la urma, ti l-a recunoscut sau nici asta nu a facut-o.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Initial am crezut ca toata situatia asta se datoreaza faptului ca stati cu mama ta in casa.Crede-ma ca asa mai fac si eu cand ma cert cu soacra ii reprosez sotului si stiu ca asta afecteaza relatia ca in fond si la urma urmei nu el e vinovat de comportamentul maica sii.Si crede-ma ca si eu i-am spus sotului ca nu ii mai suport nici un membru al familiei dar am spus-o la nervii si el a inteles asta pentru ca era foarte mare presiune asupra mea din partea lor.Dar in momentul cand i-ai spus sa va mutati singuri si el a refuzat din pricina ca a-ti bagat bani in casa aia nu-l mai inteleg.Poate intr-adevar nu a vrut sa renunte asa usor la ceea ce ati facut acolo si avand probleme cu mama ta a plecat lasandu-va acolo el nefiind pregatit sa stea cu chirie si sa va mai si intretina, a considerat ca mai bine ramai cu mama ta (mai ales ca ti-a reprosat ca ai ales familia si nu pe el) iar el sa vina cand are chef.Eu consider ca nu e suficient de responsabil atat timp cat a ales sa plece singur si nu cu voi care sunteti familia lui.Iar faptul ca a ascultat barfele altora si te-a facut in toate felurile nu mi se pare corect.Incearca sa ai o discutie cu el intreaba-l de ce a plecat fara voi,ce are de gand de acum inainte in privinta ta si a fetitei si spune-i ca daca continua in ritmul asta nu mai are ce cauta in viata ta. alexia_07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...