Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

oana cretu si ingerasul meu scump


oana cretu

Recommended Posts

Mesajul de sus nu e al meu sa fie foarte clar , Crinuta mi-a spus sa citesc pentru ca eu nu mai intru pe despre copii decat la un singur subiect!

 

Daca chiar intereseaza pe cineva am primit si pe PM alte mesaje legate de subiectul frauda la Tiffany. Dar cum nu vreau sa mai fac valva pe acest subiect....pentru mine s-a terminat totul. M-am lamurit si imi e deajuns.

Ma bucur totusi ca nu sunt singura nebuna.

 

SI INCA CEVA ! ASA CUM PRIMA DATA AM SCRIS SI AM SEMNAT CE AM SCRIS NU VAD DE CE ERA NECESAR SA MA ASCUND DIN NOU IN SPATELE UNUI PSEUDONIM!

SPRE DIFERENTA DE ALTII EU IMI ASUM RESPONSABILITATEA A CEEA CE SPUN SI FAC! nU VORBESC SI NU SAP PE LA SPATE1

CLAR?

 

Cornelia, Dan si Ioana-Alexandra (01.02.2005)

 

http://www.alex.dan-cornelia.com/

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saraca Oana!

 

niste oameni rai si vicleni au votat pentru ea (nu vreau sa-l amestec pe bb in discutie) ca sa o discrediteze!

 

rusinica![zz]

 

oare cum poate cineva sa gandeasca/afirme asa? ori e prea bun actor, ori prea naiv, ori se crede centrul universului.

 

nu stiu nici eu de ce va agitati asa!

 

s-a votat sau nu fraudulos pentru Oana? DA. Si numai dupa ce s-a creat precedentul, adica dupa ce s-a revocat (pe buna dreptate, daca stau si ma gandesc) o decizie de descalificare anterioara(tot pt voturi frauduloase).

 

PS: care prieteni te-au convins sa te razgandesti? aia care s-au gandit ca e pacat de voturile lor? (FRAUDULOASE!!![zz]

 

PS2: pe forumul asta ai dreptul la opinie sau trebuie sa fii de acord cu majoritatea? ?

 

[pup]id="purple">

 

kiss

 

"Dream as if you'll live forever: live as if you'll die tomorrow." - James Dean

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand s-a deschis acel subiect cu frauda pe DC si discutiile au fost innainte ca eu sa il inscriu in concurs, asa ca...nu era vorba de noi. Puteti spune ce vreti voi, incepe sa nu ma mai atinga rautatea gratuita!

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

 

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos

http://community.webshots.com/user/sebastieng10

poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia,imi displace nespus ca sentimentul de "Fair-play" iti este complet strain.Poate ca Seb este votat atat ptr.dragalasenia lui cat si pentru caracterul frumos al Oanei pe care multe persoane l-au simtit,l-au remarcat si isi exprima doar aprecierea,fara ca acest lucru sa insemne ca "o perie la greu".E pacat ca iti inveninezi sufletul cu rautati,mai ales acum cand ar trebui sa traiesti numai cu bucuria de mamica a unei dulcete de fetita,e pacat ca ii rapesti copilului tau apropierea unor oameni doar pentru faptul ca nu iti poti stapani vanitatea si actionezi in consecinta.Lasa loc in sufletul tau de ganduri bune,de demnitate,nimeni nu spune ca micuta ta nu e o scumpa,dar Seb are atatea voturi ptr.ca de cand era in pantecele mamei s-a facut cunoscut si iubit(prin povestirile pline de farmec ale Oanei), si-a facut atatia prieteni care acum il voteaza cu drag,asa cum si prietenii tai o voteaza pe fetita ta.

Iti doresc mai multa seninatate in suflet si multi ani fericiti fetitei tale!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by oana cretu

Cand s-a deschis acel subiect cu frauda pe DC si discutiile au fost innainte ca eu sa il inscriu in concurs


id="quote">id="quote">a, deci l-ai inscris in concurs cam dupa 15-20 august; dupa doar cateva zile e deja pe primul loc, detasat, cu aproape 4000 de puncte.deci oricum ai intoarce-o, tot nu poti explica asta numai prin dragalasenia lui - pe care nu o contesta nimeni.te incapatanezi sa ne servesti fraze gen "rautate gratuita" si alte bla-bla-uri, cand si administratorul a afirmat clar ca are dovezi ca s-a votat fraudulos pentru Seb...cine vede dincolo de o imagine frumos intoarsa din condei nu se mai lasa convins.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[blabla]PT Cornelia!!!Eu cred ca tu esti o persoana foarte rea si nu suporti sa fie cineva mai bun ca tine.Dar nu crezi ca ar trebui sa iti revizuiesti aceasta atitudine?De ce?Pentru ca ai un copil de crescut!!

Iar in ceea ce ii priveste pe Oana si pe Seb, sunt doi scumpi si nu cred sa mai fi vazut o mamica atat de simpatica ca si Oana, care sa il iubeasca atat pe ''ingerasul'' sau.

Deci, Cornelia cred ca ar trebui sa iei exemplu!!!Si sa fi mai moderata.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...