Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

oana cretu si ingerasul meu scump


oana cretu

Recommended Posts

quote:Originally posted by mihaela_danci

Iar in ceea ce ii priveste pe Oana si pe Seb, sunt doi scumpi si nu cred sa mai fi vazut o mamica atat de simpatica ca si Oana, care sa il iubeasca atat pe ''ingerasul'' sau.


id="quote">id="quote">

 

imi pare rau atunci pentru tine; inseamna ca nu ai vazut prea multe mamici, daca poti afirma asa o stupizenie.

 

si nu cred ca e cazul sa "ia exemplu" cineva despre cum se iubeste propriul copil, sau sa nu-si mai exprime opiniile pentru ca "are un copil de crescut".

 

mai cred de asemenea ca ar fi cazul sa nu mai amestecati copiii in discutie. asta mi se pare josnic.

 

Crezi ca o mamica e campioana la iubit propriul copil, ati facut un clasament si la asta?! deja o cam luati pe aratura, cu drag va spun!

 

cred ca voi nu suportati diferentele de opinii, v-ati obisnuit sa aplicati "politica pumnului in gura".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pentru toate cele care ati criticat-o pe Oana pana acum si ati acuzat-o de atatea cum va explicati k numai in catvea ore locul I actual a castigat peste 700 de voturi iar cel de pe locul 2 adik Jason intr-o ora a acumulat peste 400 de voturi..de ce nu ati acuzat si ceilalti membrii doar pe Oana dak tot vreti dreptate?

eu una zic k ar trebui sa terminam asta aici in jurnalul lui Seb si ma bucur k acel concurs se va incheia in septembrie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Alice, nu ai asadar nici o legatura cu Cornelia???Cam ciudat totusi....nu imi amintesc sa fi facut vreo remarca la adresa ta.

Si cred ca tu esti o persoana care nu suporta sa fie inlaturata, sa nu fie in centru atentiei, asta e problema ta de fapt!!

Iar Cait avea dreptate, ai vazut cum a urcat locul I de ieri pana azi????

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, s-a facut frauda pentru Seb, si confirmarea am avut-o ieri, si daca as fi fost implicata, nu as fi avut curaj sa recunosc asta, dar nu sunt, indiferent ca ma credeti sau nu. Nu vreau sa ma scot nevinovata in fata voastra, doar ca imi este rusine ca s-a intamplat asta. La inceput cineva mi-a zis ca mi-a bagat 70 voturi, si m-am suparat tare, am vrut sa-l scot din concurs, nu mi s-a parut corect fata de ceilalti copilas. Dar prietena acelui francez a zis ca a mintit, a vrut sa se laude fata de ceilalti prieteni francezi care voteaza de 3 ori pe zi ca el a bagat mai multe voturi pentru Seb...Am crezut...Apoi, cand Cornelia m-a acuzat nu am crezut, pt ca am lucrat si nu am vazut cu ce rapiditate au crescut voturile in acea zi, desi erau destul de multe (500). Nici nu puteam urmari ziua ce se intampla, pentru ca lucram. Dar cand administratorul a zis ca asa este, am crezut, logic. Si de cateva zile am auzit ca cineva de pe un chat unde intru eu face asta. Nu am zis nimic, pentru ca nu cunosc acea persoana, si nu vroiam sa ma iau dupa vorbe. Asa ca ieri...desi aveam planuit sa mergem la picnit, am ramas acasa numai pentru asta, sa aflu, ca nu vroiam sa credeti ca nu recunosc ceva ce e adevarat. Si urmarind concursul, am vazut cum cel care este pe locul ntai acum a crescut intr-o ora 600 voturi, de fiecare cand dadeam refresh crestea cu cate 10-15 voturi. Si apoi am vazut ca si Seb creste la fel. Cel de pe intai a facut 600, iar Seb 400 (il ajunsese pe Seb). Am intrat pe acel chat,a durat ceva pana acea persoana a aparut acolo. Si l-am rugat frumos, desi nu ma cunoaste, sa termine cu votarea in masa. I-am multumit frumos, sa nu creada ca sunt nebuna ca ma iau asa de el, dar i-am spus sa termine. Pentru ca intr-adevar, nu e corect. Si totodata mi-a spus cum a inceput sa faca asta desi nu ma cunostea. Si a zis ca intr-o zi, a intrat pe chat (pt prima oara) si cei de acolo, cand intra cineva le zicea sa voteze cu Seb. Iar baiatul acesta i-a intrebat daca vor sa ii bage voturi multe, ca sa castige. Si, il citez: "toti au raspuns da". Si de aici a inceput totul...desi eu nu am mai intrat de ceva timp acolo...am fost implicata in ceva neplacut. Au spus ca au acceptat asta, pentru ca cei care acum sunt pe locul I si II au ajuns acolo tot prin furt, ca apareau sute de voturi in 2 ore. In fine...Eu acum am vazut ca Seb a ramas pe 3, vad ca s-a tinut de cuvant acel baiat sa nu mai bage voturi. Si ma bucur. Azi la munca aveam de gand, daca continua (ca el a zis ca nu se opreste, ca nu e corect, ceilalti fura, continua si el) sa va scriu ceea ce v-am scris si sa va zic ca, cand se intoarce administratorul siteului din vacanta sa il rog, sustinuta poate de multe dintre voi sa dea premiul fetitei de pe locul 4, care a ajuns corect acolo si ea merita sa fie "bebelusa lunii". Dar cum Seb nu mai e pe I, nu mai pot cere asta. Desi administratorul mi-a dat acces la programul lui sa vad cine fura (el spera ca, vazand locatia de unde se voteaza sa aflu cine a votat cu Seb), si acolo am vazut ca s-a furat masiv pentru Seb, Vlad Mihai Munteanu si udurache Jason Adrian. Daca el considera ca merita sa castige cel pentru care s-a furat, e treaba lui, eu am sa ii trimit un mail in care am sa ii spun ca adevarata castigatoare este Maria Anisia Ifrim.

Asta am vrut sa va zic.

Imi cer scuze, desi nu ma simt vinovata cu nimic, imi cer scuze, daca voi ma credeti vinovata. Si imi este rusine de ce s-a intamplat, nu imi este rusine sa o recunosc, mi-ar fi fost frica de D-zeu sa nu recunosc realitatea.

Va pup!

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

 

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos

http://community.webshots.com/user/sebastieng10

poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si imi cer scuze ca am uitat sa multumesc celor care au avut incredere in mine si mi-au fost alaturi aici, cu mentiunea ca si eu as fi procedat la fel ca, Cornelia daca as fi vazut asa ceva, nu as fi fost asa dura, dar as fi facut. Va pup scumpelor!

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

 

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos

http://community.webshots.com/user/sebastieng10

poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana, esti o tipa de nota 10! Acum ai demonstrat-o inca o data, nu ca as fi avut vreun dubiu in privinta ta sau a faptului ca ai fost corecta in concurs. Si poate sa creada cine vrea ce vrea, ca te "perii" sau mai stiu eu ce daca nu le convine ce spun. Totusi vreau sa subliniez ca nu as avea nimic de castigat laudand aiurea pe vreuna de aici, insa este normal sa am si eu simpatiile mele ca doar sunt om, nu? Chiar nu inteleg de ce deranjeaza faptul ca unele dintre noi ne-am imprietenit mai mult, probabil se cam sufera de mania persecutiei pe aici. [:D]

De altfel faza asta cu concursul mie personal mi se pare ceva prea mic pt. cata valva s-a facut, atatea pagini umplute degeaba, e chiar o copilarie pt. asemenea acuzatii grave: "furt", "frauda", etc. Pana la urma cred ca aveam dreptate eu ca nu sunt bune concursurile astea, si de altfel cum ar putea fi cand toti copiii sunt atat de frumosi! Chiar conteaza pt. voi cine castiga? Mie sincer mi se pare ca suntem f. castigate toate prin simplul fapt ca suntem mamele lor. Nici prin cap nu mi-ar trece sa-l inscriu intr-un asemenea concurs, unde in afara de faptul ca este ceva f. subiectiv nu as avea sigur nici o satisfactie sa-l vad castigator atata timp cat in ochii mei el este oricum cel mai cel, nu am nici un dubiu in sensul asta si nu astept nici o confirmare exterioara (o sa ziceti acum ca sunt increzuta dar cred ca orice mama gandeste ca mine, stiti vorba cu puiul de cioara). Pe bune, de cand sunt mama lui nu invidiez pe nimeni pe lume si nu simt nevoia sa demonstrez nimanui nimic, plutesc de fericita ce sunt. De-asta nici nu inteleg cum e posibila rautatea asta in cel mai fericit moment al vietii noastre!

Eu iti transmit numai bine si pupici lui Seb. Te astept cu vesti despre progresele lui si alte nazdravanii.

 

Tomasa, fericita mamica a lui Tudor

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana dupa cum ai vazut si tu frauda continua pt k este imposibil k Jason sa stranga intr-o zi 1000 si ceva de voturi asa k dak vei trimite mail administratorilor semnez si eu pentru fetita care este pe locul 4 pt k ea este adevarata castigatoare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci.

Nu se motiveaza nimeni sa scriem administratorului pentr ca Maria sa castige? Sau acum va convine ca se castiga prin frauda?

 

Oana si Seb [copil]

(10.01.2005)

 

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si orbii o pot vedea."

 

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/oana_george14/my_photos

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/georges142004/my_photos

http://community.webshots.com/user/sebastieng10

poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...