Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

YupYYYYYYYYY


ana_maria222

Recommended Posts

"asta e viata mea ..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea......." melodia pe care o fredonez de cateva zile ...melodia care ma face sa zambesc..sa ma bucur...si de care nu ma pot satura!!!

 

de cateva zile ma simt atat de bine incat nu ma mai recunosc nici eu!!! in sfarsit dupa luni de zile sunt fericita cu adevarat! de ce? nici eu nu stiu...pur si simplu privesc altfel viata...ma simt bine...ma bucur de tot ce se intampla in jurul meu...nu imi pasa de restanta pe care o am (pana si aia ma bucura)......nusht...nu mai am nimic care sa ma nemultumeasca ......ma iubesc pe mine...iubesc tot ce ma inconjoara...imi iubesc prietenii...dusmanii...si in sfarsit pot spune : WELCOME BACK ANA..........MI-A FOST DOR DE TINE!!!!!!!!!

 

Pozeeee

 

Mancarica

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 3 weeks later...
quote:Originally posted by oana cretu

Et alors...cum te mai simti?[flo]Oana si Seb [hagi] (10.01.2005)IULIE IULIE2 AUGUST


id="quote">id="quote">Bine...cu toate ca mai dau de cate o groapa din cand in cand.....dar nu e problema....e ok!!"Pentru Barbye, una dintre noi- trebuie sa ajuti!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472Pozeeee Mancarica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...