Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

buna fetelor, Dory, harnicutza si ziua si noaptea [:D] e super ora 10 ca asa reuseste si alexa sa se trezeasca klumea nu sa o scoti din pat la 7 dimineata...dar ma gandesc ca pentru parintii care incep serv la ora 8 sa zicem e nasol...ce fac copilashii pana la 10 cand incepe gradi...sau se poate sa duci copilul si mai devreme? cris, sa porti sanatoasa pantofii si vorba lui Dory daca-s din piele mai bine ca i-ai luat 37 ca se lasa...bafta maine si cand ai timp sa intri sa ne povestesti ce si cum e pe-acolo...ti se schimba si programul(e mai lung) sau ramane la fel? eu sunt suparici, aseara fara sa mananc nimik mi s-a spart un coltz de masea(care oricum era reconstructie de masea...cand am fost gravi cu alex mi se sparsese de fapt si am fost si mi-a facut-o si acum a pocnit iar) ma rog...e aiurea...sper sa se rezolve repede, practic tre' sa-mi construiasca iar coltul [:D] dar mai nasol este ca asa ma apuca pe mine in we cand nu gasesti pe nimeni si trebuie sa astept pana maine...nu va zic ce enervant este [bang] copilashii sunt bine, alex parca a tusit azi noapte dar mi se pare normal daca mananca inghetzata in 3 min [bang] vio, lexi, andre-ea...voi pe unde sunteti? va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta in cntinuare [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dory abia astept impresiile tale despre gradi. De cand o sa o duci? Monica programul e marea pb la noul job (adica sper ca asta sa fie cea mai mare problema si cu restul sa ma acomodez usor [:D]) trec de la vechiul meu program 7-15 la, cel putin teoretic, 9-18 (cica o ora e pauza de masa[alcool]). Nu stiu insa in ce masura se pleaca la 6, ele mi-au zis textual: "nu plecam la 6 dar nici la 10..." ceea ce ma face sa estimez ca se pleaca in jur de 7, sper sa nu fie 8. O sa vad eu. Oricum, am inteles ca ajung in plina perioada de audit intern cand sunt aglomerate si deci, probabil ca se sta mai mult. Asta e, ce sa fac, si bani mai multi si program scurt nu se poate...din pacate. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Am revenit din concediu. De fapt n-am mai plecat pe nicaieri pentru ca ni s-a stricat masina, dar plecam week-end-ul care vine la Magura Branului cu trenul, cu tot cu copil. Nici nu vreau sa ma gandesc cum vom cara atatea bagaje... Intre timp Maria are 6 dinti si o masea, stie sa spuna "kk" cand face, striga pisoii pe nume ( "Tate" pentru Tache si "Iti" pentru Mitzi)si, cea mai mare realizare, nu mai plange cand vede oameni straini! [bis] [bis] [bis] Mare realizare, credeam ca n-o sa mai scape de faza asta. Acum, cand merg cu ea la cumparaturi zambeste cand vorbeste lumea cu ea, se imprieteneste cu alti copii...nici n-o mai recunosc! [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, lexi, ma bucur ca pitica este vesela acum cand vede lume noua [:D] Doamne asa a fost si ruxi a mea [bang] oamenii incercau sa-i zambeasca, daca plangea cumva din cu totul alte motive si o persoana straina se gandea sa o faca sa nu mai planga...incepea sa urle si mai rau [:D] de ma simteam si aiurea [:D] alex mi-a cam tusit azi noapte deja l-am pus pe tratament, vad ca are si ceva mucisori ma rog sa nu fie iar sinuzita ca innebunesc[bang] va pup pe toate, fug sa pregatesc cate ceva ca am musafiri azi sa aveti o saptamana minunata monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...