Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'neata fetelor! monica,sanatate lui Alex si pt el si Ruxi [pup] noi am fost duminica la water park...din nou,dar Mihnea s-a plictisit de data asta(probabil ca nu a mai fost cu nici un prieten![:D])... Dory, ce face papusica?![pup] Cristina,cum e la noul job?! eu va [pup] pe toate.... si fug ,ca la 10 si azi si maine am audit [bang] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, multumim de intrebare, Alexa este bine, azinoapte mi sa parut ca respira ceva mai greu decat deobicei, probabil de la Ac-ul din masina, astazi vad ca nu mai are nimic, sper sa nu ne pasca vreo raceala si pe noi , mai ales acum cand o duc la tara pt. o saptamana. Voi ce faceti?, va pregatiti de scoala?Sa nu-mi spui ca si tu lucrezi in contabilitate.... Monica, cum mai este Alex? Cristina, asteptam vesti(de bine), de la voi. Andreea, Tudor ce mai face? Noi astzi am fost 2 fele gospodine, ne-am trezit, am facut mancare, am spalat, am calcat am fost afara , ne-am intors am mancat iar acum stam pe olita apoi ne pregatim de somnul de pranz. Va pup pe toate. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, alex a tusit din nou azi noapte si continua sa aibe mucisori, dar cand s-a trezit era bine dispus si a mers la gradi...d-ra ruxi a facut si ea ochi tot la 7 odata cu alex si zicea si ea ca e mare si vrea la gradi...cred ca o dau si pe ea dar trebuie sa intru in cautari... vio, trebuia sa ne dai un buzz ca mergeam noi in parc [:D] Dory, o lasi pe cea mica cu mama sau cu bunica ta?....ce vrednicute ati fost...bravo voua... eu azi am de gand sa fac o tochitura cu mamaligutza...aseara am facut si o prajiturica krem a la krem(ca se face repede) asa ca am cu ce sa-i indulcesc si azi pe musafiri [:D] va pup pe toate [pup] criiiisssss....cum e? las' ca te invechesti tu si intri si de-aici [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,da ne pregatim de scoala.... avem potcoava ,ne mai trebuie calul si suntem calatetzi [:D] in treaducere libera...avem ghiozdan,o chesti de tinut sandvishurile si alta de luat apa(ca un fel de termos)...... deci stam ok [:D] eu nu sunt cu contabilitatea,sunt mai rau[pk]...lucrez intr-un laborator [:D] monica,pai sigur ca voua v-as fi dat un buzz,ca stiu sigur ca veneati la balaceala,dar cum era noapte la voi....n-am indraznit sa va trezesc [:D] azi am scapat,maine mai am...apoi altul prin septembrie si tot asa...ca asta e auditul,nu te lasa sa mori [:D] va pupacesc pe toate [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, o las cu tata si cu mama la tara, ea este plecata acolo de saptamana trecuta si vine dupa 1 sept. la Buc., probabil va veni inapoi cu noi caci pe 1 sept. trebuie sa mergem cu totii la o nunta acolo iar pe 6 oct. va trebui sa mergem la Suceava caci are cumnatul meu cununia civila(si cred ca si pe cea religioasa ), acolo ne vom duce singuri. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...