Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor, noi suntem bine alex a mai tusit un picutz azi noapte sper sa mergem spre bine...ruxi inca nu are nimik...poate scapa [:D] azi merg la dentist si ii las pe amandoi la prietena mea sper sa nu urle ruxi dupa mine...dar nici cu mine acolo nu o pot lua...ca mai rau ar face. in rest nimik nou...am facut trebushca pe-aici prin casa, azi nu gatesc nimik...caci sunteti invitati cu tot cu musafiri la prietena mea la masa [:D] lexi, drum bun si sa va distrati frumos restul fetelor pe udne sunteti? cris nu ne zici cum e? cred ca esti cam prinsa va pup pe toate [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu tot fac la bagajul Alexi pt. ca maine o duc la tara si sa nu uit ceva de care sa aibe nevoie acolo si sa nu aibe.Acum ma duc sa-i strang si hainele sa i le pun intr-o sacosa si pe urma sa iesim putin afara. Monica cum a fost la stomatologie? au fost cuminti copii la prietena ta? Nu ne-ai spus ce musafiri ai.Sunt de pe "meleagurile" noastre? Va pup. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai traiesc...cica. Dar nu o sa ne mai vedem asa des...poate in we daca oi apuca. Programul e o problema...cred ca voi ajunge in mod curent dupa 8 acasa asa ca....sa stiti unde sunt. Unde m-a mancat sa ma duc. Asta e. Am scris ca sa stiti de mine.... [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am venit, copilashii au fost cuminti a zis prietena mea ca ruxi nici nu a intrebat de mine daramite sa planga sau altceva [bis] eu am rezolvat problema la dentist, destul de simplu si usor, mi-a reconstruit coltul lipsa [:D] si gata///acum sunt rea si pot sa musc din nou [:D] ...a zis ca la prima vedere asa la suprafata nu se mai vede nimik in neregula dar mi-a dat totusi sa fac o radiografie panoramica sa vedem atunci mai in amanunt ce si cum...singura si marea problema o constituie maselele de minte de jos care din cauza maxilarului(prea mic) a zis el nu au loc sa iasa si de-aia cand le apuca "iesitul" am durerile pe care le am...asa ca mi-a spus ca in viitorul apropiat sa ma gandesc sa le scot ca sa scap definitiv de dureri... eu am facut un twix inainte sa plec si acum mor de pofta pe langa el ca nu am voie cioco 5 ore sa nu se "pateze" maselutza [:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...