Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Neata... Cum e...cum naiba sa fie, imi sunt niste lucruri total necunoscute, trebuie sa invat f rapid, mi-e groaza de momentul cand voi face prima lucrare ca nu e ok sa gresesti. Deocamdata stau si ma uit la fete, ieri mi-au cerut si mie drepturi in centrala ca sa ma pot loga si sa lucrez, probabil azi... Ce sa zic, e atat de lucru ca macar nu simt ca trece timpul. Mai nasol e pe la 6 cand altii strang si inainte sa plece vin cu lucrari la noi...asta e, nu e unul din cele mai lejere departamente. Marti am venit plangand acasa...cu pareri de rau ca am plecat de dincolo dar ieri deja ma linistisem, va fi ok, sunt sigura. Putin greu acum dar o sa fiu ok. E cald in birou, suntem multi, transpir, amortesc pe scaun 10-11 ore....asta e. E mai greu decat dincolo cu mult...Daca stiam ceream mai mult la salariu [:D] [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, deci ii mai poti lasa si alta data pe copilasi la prietena ta [:D] [pup] Cristina, lasa ca o sa fie bine, ai sa vezi, e mult pana te acomodezi si-ti intrii "in mama", si la prima negociere poti cere mai mult la salariu, rabdare si bafta multa, [pup]. Eu acum astept sa se trezeasca Alexa ca pe la maxim 9 vine fratele meu sa plecam, off, deja parca ma simt aiurea ca o las acolo si nu o sa o mai vad pana vinerea viitoare [q][q][q][q], parca am un gol in stomac,dar nu am ce face, cel putin stiu ca o las in siguranta cu ai mei. Va pup, ne auzim diseara. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, cris sunt convinsa ca e greu daca tu zici...dar sunt si mai convinsa ca odata lamurite lucrurile pentru tine o sa ti se para mai usor, o sa te integrezi si in colectiv si altfel o sa fie...bafta multa [pup] Dory, sper ca ati ajuns cu bine la tara...lasa stai linistita...vorba ta e pe maini bune alexa [pup] viooooo [pup] ce mai faceti? mi-e dor de voi...alex si ruxi ma intreaba de mihnea mereu, de ale, de alexa...mariuca [pup] pe toti eu sunt obosita fiindca azi noapte ruxi a dormit prima data fara pampers(asa a vrut ea ca eu mamica nebuna as mai lasa-o cu el ca mi-e lene rau sa ma trezesc noaptea) asa ca am dormit cu grija o tot controlam sa nu fie uda, am pus-o la olitza de 2 ori si vad ca a fost bine, nu am avut accidente insa nu ma imbat cu apa rece sa zic ca gata...am scapat...mai avem muuult de lucru [:D] va pup pe toate [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si noapte buna...am intrat doar scurt sa va salut cat bea ALe lapticul si apoi ma bag in pat langa ea ca azi suntem singurele. Mi-e naspa dimineata ca se scoala si ma intreaba unde plec...azi ma intreba daca pleaca si tati cand m-a vazut imbracata. Eh, dar maine e vineri si gata, am 2 zile pt ea, nimic numai fac, numai sa o pupacesc! Hihihi, mai nou o pup si se sterge ca cica sunt uda. Mai devreme ii trasesem o ventuza si se tot tragea de obraz si cica "m-a pupat, d'aia fac asa" adica se sterge de balele lu' ma-sa. [:D] Gata, fug, cica sa tin biberonul ca nu mai bea. Va pup.[pup] [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cris, super faza cu ale si stersul pupului [:D] stai sa vezi ce-o sa mai tanjim dupa un pupic cand s-or face mai maricele [bang] noi am fost in orash la masa cu musafirii, astia mici cum au vazut piscina s-au si aruncat in ea...in chiloti [bang] ca nu luasem costumele de baie dupa noi...era si cam rece apa dar sper sa fie totul ok...acum i-am bagat la nani si vad ca nu se mai aude nimik [:D] s-au linistit...i-a ajuns oboseala [:D] va pup pe toate noapte buna somn usor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, am ajuns bine la tara, dar si inapoil la Bucuresti, deja imi este dor de ea.Cand am ajuns la tara, a vrut mama sa o lase desculta sa alerge pe acolo si umbla in varfurile picioarelor si zice:deculta, calta, adica ca e desculta si sa o incaltam [:D].Pe urma a dat de o cadita de plastic si un lighian cu apa pe care le umpluse tata si le lasase la soare special pt. ea, si nu va spun ce a fost pe ea, de 3 ori a intrat acolo si sa balacit [:D], astazi nu am vorbit inca cu mama sa vad daca a mai intrebat de noi si cum a fost cu ea de cand am plecat noi de acolo. Cristina, asa cum zice si Monica o sa vezi ca totul o sa fie mult mai bine dupa ce te acomodezi si cu noul colectiv si cand vei sti ft. bine toate miscarile pe acolo. Va pup pe toate. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bunaaaa eu sunt aici pe baricade, azi noapte am lasat-o pe ruxi tot fara pampers si a fost ok am trezit-o la 00,30 cand m-am culcat eu si apoi aproape de 6 dim si nu am avut accidente cu pishulica [bis] deocamdata o scol eu ca ea nu zice nimik...dar am sa incerc sa o trezesc cam la aceleasi ore ca sa i se formeze un program de pipi noaptea [:D] sunt cam obosita dar daca am intrat in hora...tre' sa joc [:D] Dory, ma bucur ca alexei ii place la tara...of ce mi-ar palcea si mie [:D] va pup si eu pe toate si va doresc un we fain monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare asa pe ultima suta de m ca ma duc cu Ale la baie imediat. Bai io va admir dar sincer mi se pare criminal sa ma scol (si sa scol copilul) sa o duc la pipi noaptea. Noooo way, o sa scap eu de la ade noapte, vad eu cum, dar nu asa...sper. Va pup, maine sper sa am mai multa vreme (si) pt voi. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...