Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

buna fetelor, ah ce bine ca eu chiar daca-s la servici chiar daca-s acasa ma pot imbraca lejer...se mai uita cateodata ciudata babele la mine cand ma duc sa semnez condica dar dupa aia stau in sala mea cu cate un elev si-mi vad de treaba... azi noapte am intins coarda cu ruxi la maxim...nu am trezit-o delok peste noapte, am pus-o direct la 7 dim sa faca pipi...si a mers [bis] va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta in continuare monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor! Ne-am intors si noi de dimineata si fiind morti de oboseala, am dormitr de la 8.30 pana la 14.30 cand a sunat unul dintre telefoane.Acum asteptam finii pe la noi. Vad ca sunteti care mai de care mai perseverente.. una cu pampers-ul, alta cu pipi..., bravo bravisimo fetelor.Eu nu stiu cum naiba sa fac sa o dezvat de pampersu-ul de noaptea, dar va trebui sa fac ceva cat de curand. Am vazut ca tot vorbiti de tinutele de serviciu, si eu mi-am cumparat ieri un costum(fusta si bluza gen sacou), un pantalon negru si o bluza ala gen camasa cu maneca lunga , caci ma tot gandesc ca mai am putin si incep serviciul si nu mai am cu ce sa ,ma imbrac. Va pup. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, apropo de perlute de copilasi, sa va spun si eu una de-a lu fimea. Ii cumpar niste carti de colorat si creioane si era un desen cu un cal, pe prima pagina cel colorat pe cealalta sa il colorezi ca in prima pagina.Ma apuc eu sa-i desenez calul ca sa-i arat cum se face si dupa ce i-l termin de colorat Alexa imi spune: sa imbacat [:-)))][:-)))][:-)))] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce linsite a fost azi pe-aici [neand] maine va strig la catalog [:D] noi am fost prin parc s-au jucat astia mici tare frumos si la nisip, am dat sa pape la ratzuste, am mers pe role, plimbarele...dar acum tot nu-s obositi si eu cad din picioare [:D] va pup pe toate sa aveti o saptamana minunata monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! fetele eu sunt pe baricade.... mai avem putin si terminam camera lui Mihnea!!! insa in toata casa e debandada.......... eu imi inchipuiam ca pt o camera e simplu,nu se face murdar decat acolo [bang][bang][bang] numai ca e tare greu sa le faci pe toate singur.....noi am cumparat tot,noi am spalat peretii,noi i-am dat cu lavabila....doar la parchet nu ne bagam! maine vine un tip sa-l monteze,mai avem mobila si e gata camera lui.... apoi eu ma gandesc sa mai spal peretii din dormitorul meu si sa incep incet-incet sa fac cam peste tot,ca nu sunt vopsiti de 6 ani de cand ne-am mutat aici si arata ca naiba,a dat Mihnea cu de toate pe ei,incepand de la pix,culori,mancare.... asta fiind concediul meu [:D] ieri am vrut sa iesim la un grata,dar cand am ajuns in zona a inceput ploaia.....asa ca am plecat la prietenii nostrii si am facut gratarul la aragaz [:D] asa ca va pup si pt copii spor la facut 3,14-3,14 cat mai convenabil [:D][:D][:D] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Hop si eu [hopsieu] dupa un milion de ani de absenta. Intre timp am nascut. Intre timp adica pe 5 august. Un dolofan de 3900 si 53 cm pe nume Tudor care a meritat si merita toate chinurile unei nasteri luuuuuungi si greeeeeele si toate belelele care au urmat dupa ea (si care nu s-au terminat inca). Va pup pe toate, sa aveti o zi usoara si sper sa reusesc sa intru mai des decat pana acum. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinutzaa, sa va traiasca micul Tudor, sa fie sanatos si fericit iar tie refacere rapida si laptic! [bis] [bis] [bis] Noi am fost in weekend la munte si ne-am simtit excelent. Pacat ca a fost mult prea scurt. Am sa pun poze zilele astea. Azi e prima zi la noul meu loc de munca. Sper sa ma descurc... [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...