Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, Alina, bun venit pe lume tudorelului tau, sa creasca mare si sanatos si sa-i dea Dumenzeu numai bine...tie refacere rapida [pup] Vio [pup] spor la treburi in continuare... Lexi, ma bucur ca v-ati distrat la munte, asteptam pozele...si succes la noul loc de munca cris, andre-ea la voi cum a mers serviciul? Dory, ce mai face pitica, mai are putin si incepe gradi, i-ai povestit cate ceva? raluca, mirela, vicky,miria...mai dati si voi un semn noi continuam operatiunea " scos pampers noaptea" cu succes in rest...nimik nou asteptam 30 august sa-l serbam pe alex [:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, Alexa este in continuare la tara, nici nu viseaza sa intrebe de noi.Astazi trece taicaso pe acolo sa o vada [:D], despre gradi, sigur ca ia-m povestit, ia-m spus mereu ca o sa mearga la gradi si o sa se joace cu, copilasii.... Cred ca deja ai reusit sa o scapi pe Ruxi si de pampersul de noaptea, bravo tie, felicitari. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va zic cum am facut eu azi fasole batuta(ca mi se facuse pofta si nu aveam chef sa stau pe langa ea sa fiarba)..intr-o maniera noua si moderna [:D] am spalat boabele de fasole apoi le-am pus in sita sa se scurga de apa, le-am bagat in blender asa nefierte si s-au facut ca zaharul pudra(mai exact ideea mi-a venit de la praful acela de se gaseste in comert in cutiute gata pregatit pentru fasole batuta) apoi am pus apa peste praful de fasole, o ceapa rasa, usturoi, cimbru, o lingura de bulion, ulei si am mai dat drumul la blender pentru inca 1 min...apoi am pus la fiert in cuptorul cu microunde si am lasat sa fiarba acolo vreo 20-30 min si am plecat dupa alex [auto] pana l-am luat pe alex de la gradi a fost fasolea gata [:D] este o metoda rapida dar nu ai cum sa "arunci apele"... [bang] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

, ca Ingenioasa metoda ta..., si intradevar rapida. A venit sotul de la tara, cand la vazut Alexa ia zis: si mami...., mi-a mai spus ca ii este ok ca era murdara de noroi [:D], ca zilele trecute cand a fost cald afara nu au putut ai mei sa o scoata din apa toata ziua...iar cand a plecat el de la tara ii facea cu mana :pa pa.Mie imi este un dor de ea de mor. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,buna fasolea ta,da' ai grija cu microundele astea,ca nu e bine sa gatesti la ele! cica numai sa incalzeti si nici asta prea multe,ma rog nu mereu... se produc niste chestii nasoale,molecula de apa se disociaza si...nu-ti explica ca tu cu fizica nu le ai[:D],dar nu e de bine oricum! aveti grija deci! dory,hai ca mai e putin si vine puiul acasa! tb putintica rabdare [:D] o seara buna, Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory...bravo, ma bucur ca alexa este ok...mititica [pup] vroia sa te vada si pe tine vio [pup] de obicei asa fac doar incalzesc mancare 1-2 minute in rest nu-l folosesc acum construiesc prajitura cu miere...am facut foile, astept sa se mai raceasca si sa-i pun crema...va servesc? [papica] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...