Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor, vicky [pup] dar e super filmuletzul si alor mei le place mult dar ce regim tine cel mic...pentru ce? Dory [pup] , pe unde v-ati plimbat azi? eu abia ce-am terminat de aspirat si d-ra ruxi imbracata in printesa m-a ajutat la facut cuiat, a sters praful [bang] ...zice ca e badada...(vio [pup] stie) [:D] azi vreau sa fac o supitza si atat...dar pana diseara cine stie ce mai fac [:D] cristina, andre-ea, lexi pe unde sunteti? va pup pe toate [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor! Cris, n-am avut cand. Sunt prea socata de faza cu Laredoute. Mi-am dat seama ca n-am cu ce sa ma imbrac la serviciu ca eu comandasem cate ceva de la astia pentru inceput. So, ne-am intors din concediu, la timp se pare dupa patania romanilor prin Bulgaria. A fost frumos, ne-am bronzat. Tudor initial nu vroia sa intre in apa, dupa care nu-l mai scoteai de acolo: "notaaaaammmm!!!!!". Noi cei mari am dat o fuga la waterland, unde ne-am distrat ca niste copii. In rest program super: dimineata plaja, la pranz papa si somn, dupa amiaza iar plaja. As mai fi putut s-o tin asa muuuuult. Pup pe toata lumea!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] sunt pe-aici.. va citesc [flo] vicky,felicitari pt baiatul cel mare si bafta pt cel mic... mai bine ca nu ai fisa psiho-nu stiu-de -care[:D] mai bine-l tineam si eu pe-al meu mai mult pe-acasa ca poate nu mai aveam atatea de tras [bang] deci din toamna o sa schimbam imptresii despre clasa I-a [:D] cica iar fac astia experimente pe copii...de acum nu se mai pun calificative, se incepe iar cu notele....da' nu se stie de cand...aia da problema [alcool] monica,nu mai tin minte ce inseamna badada ...ma stii ca eu cu tanti Roza sunt buna prietena [:D] dory,azi ce ai mai facut bun?! cristina,nu ne-ai spus daca a terminat Ale de machiat televizorul[:D] andreea [pup] pt ingeras... pt toate [pup][pup][pup] noi suntem tot la capitolul pisici....asta mica a facut pe unde am pus-o eu cand am pus-o...in rest...sper sa sa fi abtinut [:D] i-am spus si lui barbate-meu de noua achizitie si ...deocamdata radea....mai tarziu cred ca o s-o expedieze....daca nu o expediez eu inainte(fara sa vada Mihnea ca nu ma lasa,cica e pisica lui [^]) Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi motivati absenta: ieri am fost sunata de aia unde fusesem la ultimul interviu inainte de Paste. Am mers iar la interviu pt alt post liber, azi m-au chemat la personal si...am semnat: cu 20 august am alt loc de munca!!! Am emotii mari dupa 13 ani la acelasi job (singurul) dar sper sa fie ok, mai bine pentru noi! [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...