Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
multumim Dory totul mergea binishor pana la un moment dat cand a zis ca-i e sete si foame de lesina, a baut ceai si apoi a vrut iaurt natur cu paine prajita...nici nu a terminat bine iaurtul ca a si inceput sa versw [bang] i-am pus din nou supozitor [bang] apoi cred ca pe fondul asta de boala a inceput sa planga ca vreala mc ca nu mananca nimik doar sa-l ducem sa-si ia dvd-urile de la meniurile pentru copii...buuunnn...ajungem acolo, am luat mancarea si normal noi nu am mancat nimik(adultii) dar ruxi cum sa inteleaga ea ca nu trebuie sa manance nici ea [bang] si se uita la ruxi si avea lacrimi in ochi, intreba merau eu am voie cartofi, eu am voie suc, eu am voia hamburger si tot asa [bang] nu l-am lasat nici macar sa guste...imi pare asa de rau dar cred ca dacal-as fi lasat acum iar voma...am venit acasa si am pus sa-i fac niste mere coapte ca stie el ca-s de regim [:D] si avea pofta...asa ca i-am facut...acum papa...Doamne ajuta sa nu vomite iar. Dory (sau oricine altcineva) daca auzi pe la fetele pe care le mai sti tu de pe forum ca se strang banuti pentru Doina(Dan) pliz spune-mi si mie ca sa-i zic mamei sa-ti aduca tie banutii din partea mea. va multumesc din suflet Editez...a vomat si dupa mar copt [bang][bang][bang] fetelor unde gresesc? totusi el nu are diaree cat de strict ar trebui sa fie regimul lui? i-am dat paine prajita cu branza la micul dejun(f putin) la pranz cateva linguri de supa doar cu morcov si o fripturica minuscula din piept de pui la gratar pana aici totul ok apoi a vrut iaurt cu piane prajita si a vomat acum mar copt si a vomat zau daca stiu ce sa-i mai dau cred ca maine ajungem din nou la dr sa vedem de ce continua asa [bang] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,imi pare rau sa aud asa ceva cu Alex.... offf,tare rau s-o fi simtit puiul, de ziua lui sa stea sa se uite!!! il pup dulce [pup] cred ca ii era foame si ar fi vrut sa manance si el ceva,daca nu merge cu regim mai incerca la medic....cien stie ce o fi...sper ca nu e nimci rau!!! sa aveti grija, pup toate fetele[pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, sincer imi pare tare rau sa aud ca Alex inca nu si-a revenit, imi dau seama ce greu ii este si lui dar si tie...Asa cum ti-a spus si Vio, mai incearca si un alt medic. In legatura cu ce mi-ai scris despre Doina, am luat deja legatura cu ea prin pm si mi-a spus cum sa ii trimit banii, cand te hotarasti sa vb. cu mama ta despre asta si cand poate dansa sa mi-i dea, sa ma sune incepand de luni sa ma intalnesc cu dansa. Te pup si multa sanatate. Noi astazi plecam la tara, abia astept sa-mi vad puiuta, parca nu mai am rabdare, maine mergem la nunta iar duminica seara ne intoarcem acasa. Sa aveti un we. frumos. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory,mi-a placut papusica [pup]...cred ca abia astept sa o vezi.... drum bun si a va distrati loa nunta... monica cum mai e Alex?! Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, multam de urarile de insanatosire alex a ramas doar cu cele doua vome la activ aseara...azi vad ca se simte ok dar asa am zis si ieri si dupa ora 19 parca-l apuca...cred ca nu-i mai dau nimik sa manance dupa ora asta [:D] Dory, multam fain, o sa vorbesc si eu cu mama atunci...distractie placuta la nunta vio, cum a iesit prajitura fanta? tre' sa-mi dai si mie reteta neaparat, am vazut-o in poze pe aici pe la fete...arata super bine cris, andre-ea cum mai e pe la servici? va pup pe toate sa aveti un we fain monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, cu alex am scapat aseara de voma in schimb de azi noapte a inceput ruxi [bang] deja a vomat de 4 ori [q] acum m-am convisn ca-i microb, virus...orice dar numai indigestie nu [bang] va pup pe toate(ca virtual nu e ia) sa aveti un we fain monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau ca intru si dau de vesti nasoale. Monica sper sa fie ok cat mai repede puiutii tai. Dory si Ale a primit prima scrisoare pe numele ei [:D], e invitatia sa mergem la analize, alea din programul national de sanatate...Eu n-am ajuns nici la medicul de familie cu Ale si am si vaccinul de facut (ala de 2 ani jumate)...dar nu stiu daca am sa pot sa o intep sa ii ia sange. Nu i-am facut niciodata analize si mi-e groaza, nu cred ca ii poate cineva recolta in stare treaza....[bang] [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa va povestesc cum a fost la ruxi la analize prima data...o pregatesc eu pe tipa de acolo a ea urla si daca se uita cineva la ea,daca-i zice cineva ceva, etc...cu alte cuvinte ii fac reclama proasta [:D] tipa se pregateste sufleteste pentru ruxi...dar mai intai...hop... apare alex care vrea el sa i se ia sange primul (i-au luat din deget atunci dar el saracutul este deja obisnuit ca i-au luat de mai multe ori si din vena si culmea el mi-a zos ca prefera din vena decat din deget) [:D] tipa tot zicea uite ruxi eu scot margelute de-aici din degetel si ruxi cica...viau si io vioau si io magelutze [:D] si statea cuminte la mine in brate, ba mai mult se uita cum scoate d-na margelute din degetelul ei... [:D] asa ca nu puteti sti niciodata cum o sa reactioneze copilashii... in schim la alex prima data...a fost jale...doua tipe abia au putut sa-l tina(avea 2 ani) [bang] acum asa cum v-am zis nu mai are probleme...doar trateaza cu noi...daca stau cuminte imi luati cutare jucarie si noi ne conformam...ce naiba sa facem [:D] ruxi e mai bine, toata ziua nu a vomat dar vad ca ea e "setata" sa vomite noaptea asa ca astept sa trecem noaptea si abia apoi ma pot bucura va pup pe toate sa aveti o Duminica faina [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...