Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

[bang][bang], acum 15 min. am vrut sa-i dau cateva lingurite de pilaf si iar a vomitat [bang], am sunat la Stanciu pt. ca azi are consultatii si mi-a spus sa sun dupa ora 15 dar nu este sigur ca are locuri libere astazi, daca nu ma poate primi azi, merg la dr, ei pediatra sau la budimex la urgenta [bang], offff, sper sa nu fi facut iar vreo enterocolita ca mor Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna fetelor, offff Dory, imi pare tare rau [pup] alexutei sa se faca bine...nu stiu ce sa zic dar cam peste tot se plang mamicutele de aceasta voma si scaunde moi...poate totusi va primeste stanciu sa vedeti ce si cum...sper sa nu fie enterocolita sanatate multa lexi, cris, nu mai ziceti nimik? [pup] si sper ca sunteti ok si voi si piticutele andre-ea, tudor cum mai e? [pup] va pup pe toate numai bine monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, Dory, ma bucur ca a reusit tata sa ajunga, multumesc mult [pup] ce faceti? cum se mai simte alexa? [pup] noi ne pregatim sa ne serbam din nou, facem tortuletz si bombonele, gratarel si alte nebunele [:D] azi vrem sa iesim un pic in orash sa le mai cumparam una alta(hainute) ca parca le mananca pe paine [:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, tatal tau ma cautat si ieri dar nu ma gasit acasa, eram cu fata la dr., si aseara ma sunat mama ta sa ma intrebe cand ma gaseste acasa..., bietul de el sa dus si prin parc pe la Sebastian sa vada daca ma gaseste pe acolo... In legatura cu, cumparatul hainelor, si eu trebuie sa-i mai cumpar Alexei niste pantaloni de toamna, bluze cu maneca lunga caciulite si maieuri ca ia-u ramas mici [:D]. Am uitat sa va spun ca ieri a cantarit-o dna. asistenta si avea 11.100 kg. imbracata [:D]. sa-mi spui cand va intoarceti din oras ce le-ai cumparat copiilor. Pupici. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inca nu am plecat Dory, sunt asa suparata acum...am fost afara si ruxi s-a impiedicat de piciorul unei tipe si a cazut fara sa mai aibe timp sa puna mana si e facut zdrente pe toata fata, si-a spart si buza(noroc ca nu si-a spart si vreun dinte ca lesinam pe loc) e zgariata de la ochi pana desupra guritei [bang] plange incontinuu, o si doare si zice ca e si urata [bang] vai de noi...poate diseara sa iesim un pic in orash...acum stam sa ne oblojim... am facut doar bombonelele, le-am pus in album la sfarsit tortul urmeaza(daca m-o lasa ca vrea numai in brate) [bang] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, [pup] pt. ruxi , sa-i treaca repede bubita de pe fata, numai belele, cand zici hop ca-i sarit gardul, te mai impiedici de cate ceva....La fel suntem si noi [q] [biz][biz] despre [papica] bomboane... ce sa mai zic....[pofta][pofta][pofta], sa-mi dai si mie reteta [:D]. Eu maine sunt iar [biz]la randul al II-lea de castraveti, mi-a mai luat sotul astazi inca 10 kg. [:D], pt ca deja din prima tura am consumat 3 borcane .Probabil saptamana viitoare o sa pun si gogosari. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...