Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

Ioana mai nou m-am smecherit (dupa ce mi-a deschis ochii o fata de pe forum recunosc) si cand dau comanda pe site bifez sa fie adusa marfa prin curier, ai acolo optiune posta/curier, costul e acelasi si nu mai stai la cozi la posta. Asa ca poti comanda linistita. Eu acum o sa revin la vechea mea iubire ca se pare ca redutu s-a razgandit si livreaza iar, abia astept sa fac rost de ceva fonduri ca sa dau o comanda. Asa m-am si mobilizat sa duc coletul la posta ca de 2 saptamani tot amanam.[:D] [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Eu inca n-am primit nici un mesaj, dar mai multe fete au primit mailuri in care sunt anuntate ca "pb tehnice s-au rezolvat si putem comanda" [:D] si unele au si dat deja comenzi. Oricum, ne putem loga, in faza aia urata ne blocasera accesul. Deci da, fie reportajul, fie faptul ca fetele au scris presedintelui firmei plus pe la ambasade au dat roade, si acum cica e ok sa comandam...bani sa avem. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O fi zi de odihna dar ieri a fost sarbatoare, in cursul saptamanii ajung tarziu asa ca.... Am spalat frigiderul, am calcat, mai am o vanata de copt si dovedesc 5 kg, pun mancare la foc pt Ale (gatesc duminica pt a avea ea in cursul saptamanii cat mai proaspata mancarea), o sa fac si o salata de vinete si niste carnita prajita mai pe seara, mai am sa curat apoi aragazul, de curatat prin baie, sa ma epilez, sa imi fac unghiile daca gasesc trusa [bang] si....habar n-am. Sa vad cat reusesc sa fac. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la mine! Cristina, nu esti singura care ai muncit astazi, si eu tot asta am facut: mancare: mazare si snitele de pui , iar diseara o sa fac la ele un piure, am fost la cumparaturi, am facut curatenie, am spalat pe jos, am schimbat patul , am demontat patutul Alexei [:D], acum astept sa iasa Adi din aie sa intru si eu , mai as avea de calcat dar cred ca astazi nu calc,...[:D] Monica, am psu 3 borcane de 4 Kg, si trebuie sa mai cumpar ca 1/2 kg, ca sa-l umplu si pe al IV-lea ca nu mi sa umplut, si gata, ajung atatia castraveti, [:D]asa zic eu, dar mai am cateva borcane de 800 de gr. si poate cine stie..., poate le umplu si pe alea pana la urma...., de sapt. viitoare cred ca ma apuc si de gogosari. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...