Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

buna fetelor, La multi ani!Anelor si Anutelor (daca avem) vaaaaiii ce vrednicute sunteti...sa-mi fie rusine ca eu chiar nu am facut si nu am chef sa fac nimik azi...asteptam sa vedem ce zice tati daca are timp sa plecam la zoo... aseara dupa petrecere am dus nebunaticii la mc si am mai cumparat cate ceva... va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta in continuare monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
multumim Dory...a fost super fain la zoo, astia mici au fost incantati ca de obicei, am papat cate ceva pe-acolo dar am venit acasa cu o foame de lup am papat si fugim la piscina. va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA imi cer scuze pt o absenta atat de luuunga dar am avut motive foarte intemeiate,am fost in concediu,s-a imbolnavit sotul meu si SLAVA DOMNULUI s-a facut bine si nu mai sunt probleme,si tot asa cred ca ma intelegeti si ma iertati Noi sambata am avut petrecere de copii si a fost suuuuper,nici nu ma asteptam sa iasa asa frumos,au facut hora,au dansat rap,am ras si m-am distrat cum nu am facut-o de mult,o sa pun niste poze sa vedeti ce pot face niste copii de 2,3 ani Altfel intr-adevar DORY va citesc zilnic si sunt alaturi de voi dar cu scrisu nu prea mai am timp,de ce nu ai sunat la sonerie ca eu cand e vorba de copii in vizita sunt prima,poate data viitoare cand treci vii si pe la noi(stii ca te asteptam de mult) Acum trebuie sa plec un pic va pup pe toate si va multumesc ca a-ti intrebat de mine,sper sa mai pot intra azi daca nu va doresc o zi buna si multi pupici de la noi[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, m-am intors [^] am avut o vreme de nu se poate...ploaie si frig,noroc ca am pus si ceva mai gros prin bagaje! am vrut sa vedem Sibiul, dar erau ocupate toate hotelurile si pensiunile cu adunarea asta ecumenica si cu nu mai stiu ce conferinte... cum era ploaie de nu puteai sa faci un pas(si evident ca nu aveam umbrele la noi) am mers la Sighisoara....superb oras! am stat acolo,am vizitat cetatea veche,mai pe ploaie...mai pe soare,dar am prins si vreme bunicica..... apoi ne-am intors la Sibiu si am vazut Brukenthal-ul...... si gata,asta a fost vacanta.... a,am uitat,am mancat ca nemancatii si unde mai slabisem si noi cat de cat,cred ca am pus la loc,deci urmeaza cura de slabire!![:D] acum incercam sa ne ocupam si de lucruri serioase,adica sa ne pregatim de scoala[bang] va pup pe toate(ca mi-a fost dor de voi) si pup si pe Ioana,cea nou venita.... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele! vad ca sunteti gospodine tare ... castraveti ... gogosari ... pai eu anul asta numai vinete si zarzavaturi la congelator am pus. in rest ... nu mai bag nimic, cumpar. ziceam si eu ca beau un nes in liniste, dar s-a trezit piticul! va pup! [mamica] mami de [baietel]Matei Stefan 12.03.2007 [url="http://community.webshots.com/user/ioanaradu80"]poze cu matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Ce mai faceti? Mi-a fost dor de voi! Nu am apucat sa citesc nimic din urma. Noi ieri i-am rupt turta Mariei, insa din pacate nu stiu cum naiba s-a nimerit ca tocmai atunci m-a gasit si pe mine boala. Mi-a fost atat de rau ieri incat am crezut ca mor. Va dati seama cat de penibil m-am simtit sa bolesc cu musafirii in casa...Efectiv nu ma puteam ridica din pat...[bang]Azi mi-e ceva mai bine dar ma simt slabita pt. ca ieri n-am putut manca nimic. Maria a ales de pe tava banii de doua ori si o data cartea.[:D] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, vio bine ati revenit acasica...imi pare rau ca ati avut vreme nashpa...dar lasa ca si asa a fost bine ca ati iesit, ati vizitat v-ati plimbarit...sa va fie de bine co si spor la pregatirile pentru scoala... ioana, bune si-alea cumparate [:D] da mama, soacra n-ai sa mai "cumperi" de pe la ele gata puse? [:D] mie mi-e dor de gogonelele soacra-mii la fiecare friptura [:D] si mama pune da' parca nu se pastreaza tot asa de bine ca in pivnita la ea la fagarash [pofta] lexi, e de bineeee [bis] "bani si carte" stie mariuta ce stie [:D] DD sa-i dea noroc si fericire ca restul si le-a luat ea [:D] Mirela, ma bucur ca a fost faina petrecerea...asteptam pozicile promise [:D] si ma bucur tare mult ca ai mai "dat" pe la noi Dory, ce bunatati mai faci azi? pe unde esti? eu inca nu am facut nimic si nici nu fac mare lucru...m-am trezit la 7 sa-l pregatesc pe alex de gradi, ruxi a fost si ea in picioare si urla ca vrea si ea la gradi, ca ea e mare...vroia sa plece in pijama [:D] apoi inspirata am fost ca i-am dat lapticul si s-a culcat fetita la loc... [:D] va pup pe toate sa aveti o saptamana minunata [pup][pup][pup] monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...