Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

monica,da-o si pe Ruxi la gradi,chiar daca e mica!! daca-i place,las-o si pe ea...... sau inca mai are nevoie de pampers?! noi am fost azi sa cautam haine de scoala,l-am dotat .... am luat inca 3 camasi,doua bleo una alba si mai are inca doua pepite si doua bleo care sunt mai degraba bluzite... deci la capitolul asta sta bine... am luat si pantofi,adidasi am luat inainte sa plecam la munte.... acum am mai luat o pereche de pantaloni negri de scoala,in caz ca mai are nevoie.... urmeaza sa vad ce costum le cere,daca e din acesta clasic am vazut aici(la Unirea) unul cu o croiala si material impecabile... costa cam mult(2mil si ceva)insa se merita(ca doar un baiat are mama [:D]) nu-i gasesc un papion sau o cravatica asa pt el,dat mai caut... o sa-i fac poze si o sa va arat... apropos de poze si de filme am descarcat din aparat sa vad cum le trimit fetelor.... deci,noi suntem aproape gata de start....mai sunt rechizitele si gata!!! [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mirela, ma bucur ca sunteti bine si ca va-ti distrat la petrecerea cu, copii, data viitoare cand mai trec pe acolo promit sa sun, [pup]. Vio, bine ati revenit acasa, mai, daca ar fi fost Alexa mai maricica sigur sa-r fi indragostit de Mihnea la cat il "cosmetizeaza" mama [il][:D], [pup]. Lexi, sa va traiasca fata si sa va bucurati de ea, a stiuat ce sa aleaga.., bravo ei [:D][pup]. Monica, nu mai fac nimic de mancare azi, acum am un piure pe foc pt. Alexa sa-i dau cu snitel de ieri, sa vedem ce mai fac maine, tu ce mai faci bun? Noi dimineata am fost la cumparaturi pe aici prin jurul blocului, ia-m luat Alexei o pereche de pijamale si o bluza, apoi ne indreptam spre piata, la Raifeissen si la un moment dat Alexa mi-a spus ca face pipi, am pus-o sa faca , asa pe vine si sa udat toata pe pantalonasi, cred ca nu a stat ea bine, desi eu am tinut-o.A trebuit sa ne intoarcem inapoi acasasa ne schimbam ca nu aveam cum sa stau cu ea asa uda, eram pe jos si batea un vant de te zbura pe sus si tare frig...., asa ca iar am mai amanat cu o zi..., Monica sper sa nu te superi pe mine , am vb. deja cu Doina si ia-m spus, [pup][pup] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vioooo...am primit pozele, multam fain, fain de tot [pup] tare mult m-am bucurat sa revad copilashii si locurile pe unde am fost impreuna Dory, stai linistita cand poti tu...eu oricum nu aveam alta varianta [:D] ai mai adunat ceva din zona de la noi sau numai de la noi doua? daca nu zii ca fac eu acum o strigare sa nu te duci de doua ori la posta [:D] haideti fetelor sa punem mana de la mana pentru ca Dan sa poata strange niste banuti sa-si cumpere aparatele pentru recuperare si sa poata merge din nou...e tanar si plin de sperante dupa operatia pe care a facut-o in china dar daca nu face recuperarea la timp poate pierde tot ce-a castigat. si 10 RON sunt de folos...ce ziceti ajutam? monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, vreau si eu poze Monica, nu nu am mai strans nici un ban, doar de la noi 2, de trimis o sa-i trimit prin banca, prin Raifeisen, dimineata cand am vb cu Doina, si ia-m spus ca nu ajung astazi la posta, mi-a spus ca pot sa-i spun cati bani ii trimitem si ea ne poate adauga deja pe lista, dar nu am vrut, dupa ce ii pun, atunci sa ne treaca pe lista..., ma bucur mult ca ai facut tu strigarea de mai sus, poate mai strangem ceva banuti sa il ajutam pe Dan. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dory,mi-a dat monica numarul tau de mobil... maine daca ai timp as vrea sa te caut sa-ti dau si eu bani pt Doina si pt fiul ei!!! multumesc de aprecieri(cu Mihnea) ...sa stii ca nu e prea mica Alexa,e numa buna de nora....[:D] daca avem noroc [:D] e perfect ca suntem vecini aici!!!ce spui?! cat despre poze,incerc sa le pun in seara asta pe yahooul comun....sa le vada si celelalte fete... pupici si poate vb maine.... Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...