Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Dory232002
Aaaa, am uitat: Andreea, cred ca aseara la-m vazut pe Tudor, parca era cu mama ta, eu eram in masina si asa mi sa parut, are cumva o gecuta vernil?daca da, sigur ei au fost...[pup], el e ok, si-a revenit? Dory & Alexa [zana]
Cred ca el era. E ceva mai bine, dar parca nu de tot. Avem azi programare la Stanciu sa vedem ce zice. De altfel si eu mai am ceva in gat dupa mai mult de o saptamana. In alta ordine de idei Raiffeisen la piata? Unde e? Eu nu sunt deloc la curent cu cazurile de la Umanitare mai ales de cand sunt la serviciu. Cum facem sa-ti dau si eu ceva? Monica, nu ma mai vezi pe Yahoo pentru ca de la serviciu nu pot intra, iar seara stau cu Tudor, rar de tot intru pe net. Lexi, felicitari pentru alegerile Mariucai! Mirela, ma bucur ca e bine sotul tau! La multi ani pentru tizul meu!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea,[pup] sa ne spui ce ati facut astazi la Stanciu. La piata vis a vis de statia de tranvai cu sens spre piata unirii este un Reifeisen.... Fetelor, eu propun sa ne vedem sambata in parc, in Sebastian si atunci imi dati fiecare cati bani puteti si care puteti..., astept sa vad daca spuneti ca este ok si ca puteti sa veniti, eu as propune ca ora ora 11-11.30. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ah ce ma bucur ca ne mobilizam putin [flo] rahovistelor [:D] Doina Doamne ajuta! sa-ti vezi baiatul sanatos si recuperat total andre-ea, sa ne spui ce ati facut azi la stanciu Dory, gata pregatite de gradi? noi suntem ok misunam pe-aici prin casa [:D] va pup pe toate sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001) [bonjovi] si ruxi(16 dec 2004) [zana] http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, deci o pune-ti de o intilneala,poate reusim sa ajungem si noi cu toate ca e putin probabil pt ca au anuntat ploi si vreme urata la sfarsitul saptamanii dar....poate reusim sa ne vedem ANDREEA multumim pt urarile de"la multi ani",pupam si noi un tudorel frumusel si poate ne mai intilnim cu toate ca m-a luat si pe mine gatul de nu mai pooot,tu ce ai luat?pt dureri de gat? LEXI felicitari pt Mariuca care de mica stie ce vrea...am vazut-o pe site-ul babyexpo,suntem si noi pe acolo[;)][;)] DORY poate reusesc si eu sa sajung sambata dar nu promit mai am putin si plec de la servici,abia astept sa ajung acasa sa ma iubesc cu scumpul si iubitul meu copilas....ii simt atat de tare lipsa cand sunt la servici..... dar poate imi trece... va pupic si va doresc o seara minunata tuturor MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, in seara asta ma-m intalnit cu Violeta, este tare frumusica si arata tare bine, nu stiu pt. ce o tine ea regim de slabit..., Mihnea e o dulceata de baietel. Monica, acum sunte 3 la numar care dam bani pt. Doina si Dan, Andreea, daca ploua in weekend asa cum a spus Mirela, poate ne vedem intr-o sear, undeva pe aici pe Margeanului, eu si in seara asta am fost pana la magazinul ala de copii de pe langa tine care sa deschis in locul unde a fost alimentara. Fetelor, care mai vreti sa-mi dati bani dati un semn si stabilim sa ne intalnim Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...