Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

'neata! da,asa e cam frig afara.....vorba lui Mihnea "cred ca o sa se faca un cub de gheata nasul pisicii!!"[:D] Dory,multumesc....da' tot tb sa dau jos[:D] as fi vrut sa mai stam de vorba,dar Mihnea e cu gasca din fata blocului...uite ca nu m-am gandit sa te fi invitat si pe tine la noi in fata blocului [bang] mai stateam de vorba.... da' lasa ca mai vb noi...sper,ca de luni incep serviciul si ...... sa aveti o zi buna [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Uf, Doina, imi pare rau ca nu pot da foarte mult. Sanatate multa pentru Dan! Dory, n-ai putea sa-mi dai nr. de tel pe PM? Cred ca cel mai bine ne intalnim pe la noi pe strada. Hai ca ti-l scriu eu pe al meu. Mirela, eu n-am ajuns la dr. si m-am tratat dupa ureche cu paracetamol, fervex si pentru gat am luat tantum verde si niste pastile homeopate HOMEOGENE9 date de o farmacista. Concluzia: aseara m-a luat iar durerea de gat si in continuare am senzatia ca am ceva in gat. Sanatate multa! Aseara Stanciu a zis ca e bine Tudor. Doar sa-i mai pun Karvol pe batista pentru nasul infundat. In rest mi-a dat pentru imunitate LantigenB si Oscilococcinum o data pe saptamana timp de 3-4 luni.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor. Imi pare rau sa aud de copii bolnaviori. Si Maria are ceva mucisori dar nimic grav. Mi mult ma ingrijoreaza faptul ca a slabit mult din cauza eruptiei dentare, are doar 8,5 kg si cica la un an ar trebui sa aiba de 3 ori greutatea de la nastere. Deci ea ar trebui sa aiba 9,3 kg...Dar recuperam noi! [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor sanatate voua si copiilor... imi e teama sa nu ma ia si pe mine ceva ca azi-noapte am pus plapuma de frig ce-mi era si azi am stranutat de cateva ori[:D] lexi spor la ingrasat...copii slabesc repede dar pun la fel de repede!!! andreea,tb sa luam si noi de imunitate....am luat bronhovaxom si a fost ok!! anul acesta iau si eu pt adulti bronhovaxom ca anul trecut am facut cam asa cum faci tu acum ,adica nu am tratat racelile (mai bine zis le-am tratat dupa ureche[:D])si la final am dat-o in pneumonie [:D] [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...