Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

Buna dimineata! Am reusit sa ma mut din nou in biroul meu, au terminat de zugravit si ieri am facut curat, am reinstalat calculatoarele si numa'bine ca nu mai vrea imprimanta sa mearga[bang][bang][bang]! Acum incerc sa-i dau de cap. Monica, baietelul meu se tot plangea de dureri de burtica. S-a presupus ca ar avea viermisori, i-am facut teste peste teste, nu are nimic, dar acum face trat. cu Debridat si tine regim. Fara legume si fructe crude, fara prajeli, fara sucuri acidulate, fara dulciuri, fara mezeluri... si de cand cu regimul vad ca nu s-a mai plans ca-l doare ceva. Sa dea DD sa o tina tot asa. Tb sa manance putin si des. Si e si mofturos. De asta am zis ca reteta ta de paste e potrivita pt. el. Noroc ca pastele-i plac. Va [pup] si ma reintorc la imprimanta mea. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna tuturor, am revenit la serviciu si deci am mai mult timp de net [:D] Suntem bine, am stat 3 zile acasa cu Maria si ne-am distrat si rasfatat cat de mult s-a putut...[il] De luni intru iar in concediu, toata saptamana si sper sa putem pleca putin pe la munte. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scris de dimineata un mesaj dar vad ca nu a aparut, desi la mine aparea ca mesaj trimis [bang]. So, Monica, sa ne povestesti cum a fost la petrecere, sa imi trimiti poze. Viky, ai reusit sa-ti repari imprimanta? Andreea, ce mai faci?, nu mai zici nimic? Cristinaaaaaa! Lipsa la apel[:D] Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am venit! Nu mai intru de la munca pt ca si asa astea au dat pe spate. Nu stiu insa ce credeau ele ca atunci cand te transferi te ia cineva cu venire peste o luna... Ma rog, asta e treaba lor.Ce sa zic, am emotii mari, incerc sa nu ma gandesc dar bineinteles ma tot intreb daca ma descurc sau nu (astea rad de mine pe aici dar e ceva cu totul nou, nu am mai facut in viata mea si am aflat ca ajung si in perioada aglomerata + cu audit pe cap....dar tb sa ma descurc). Insa....daca va raspund la intrebarea cu ce mananca Ale va faceti cruce (asa cum imi fac eu acum cand vad cat mananca ai vostri). Cand va zic ca asta traieste cu aer nu ma credeati. Deci nu zic ore ca nu avem... La trezire si la culcare lapte, cca 300 ml. Dimineata nu papa nimic, asta e marea mea durere ca nici socrela si nici Tony nu insista sa ii dea asa ca ciugule ba un sticks, forneti.... Fructe fff rar si mai mult banana. Suc bea cand ii e sete, chimicale din pacate ca portocale pe aici mai mult iarna luam decat vara. La pranz papa o portie de mancare (voi vorbiti serios cu 2 feluri???? mi-e rau, nici eu nu mananc 2 feluri la masa) care inseamna 3/4 de castronel de-al ei. Mai nou nu mai vrea nici supa cu fidea care era la mare pret candva, ciorba deloc asa ca doar tocanita sau ostropel mai vrea...sau piure cu carnita. Alteori papa omleta cu sunca si cascaval. La trezirea din somn papa 2 (3) danett duo, aia cu ciocolata. Ale nu a vrut niciodata iaurtul acru, acum nici danonino numai vrea, doar ciocolata mananca. Pe afara rareori mai papa ceva banana sau mar. Rar, repet. Seara de regula ceva cu carne, acum vara evit mezelurile (ca ii mai dadeam si eu crenvusti) asa ca ii fac pulpe la cuptor sau snitel de pui sau pizza. Nu prea papa sandvisuri. Cam astea...dar inca o data permiteti-mi sa ma mir de ai vostri...cu ce o trai Ale??? [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, sa inteleg ca sunt ofticate colegele ca pleci... Sa stii ca nici a mea nu mananca 2 feluri de mancare la o masa, spre ex. acum cand am venit de afara, ia-m facut mamaliguta cu branza fagaras, unt si smantana si a mancat destul de putin si a mai mancat un fel de danonino mic(alta denumire care in scapa, luat din cora).Si nici noi nu mancam 2 feluri de mancare la o masa. Pupam fetele! Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s ofticate....sunt ingrijorate. Nu va veni nimeni in loc si, desi activitatea nu-i sa dai pe branci ele nu se pricep la calculator prea bine si acum nu o sa mai fiu nici eu, nici fosta coelga...de fapt nu mai e nici o tanara prin preajma, majoritatea care au ramas aici au peste 40-50 de ani si o sa le fie greu sa se descurce cu raportari on line si cu declaratii electronice si cu programe informatice cand ele se incurca in taste.... [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ref mancarica piticilor eu recunosc ca pe alex il cam fortam cu mancatul cand era mic(el era si genul care deschidea gura pana vomita) [:D] si eu ziceam lasa ca-i bine sa manance de toate [mariaj]. insa pe ruxi am lasat-o moale de tot..asa cum a vrut ea si cat a vrut ea si mai ales ce a vrut ea...daca vad ca nu-i place un lucru o las in pace si gata...ea de mica nu deschidea gura nici cu politia, puteai sa canti sa dansezi sa sari in cap...de toate sau chiar daca reuseai printr-un miracol sa o faci sa deschida gura scuipa totul intr-o sec si curgea asa pe ea... [bang] ea cand mananca carne mananca 1-2-3 snitele sau fripturele cand intr-o zi ii poti da acelasi lucru pe care acum 2 -3 zile sa zicem l-a mancat cu o pofta nebuna si in ziua respectiva nu vrea nici sa guste...dar o las...si in ziua aia ma intreb si eu ca si cristina...oare traieste cu aer? [:D] lexi, sa aveti vreme buna si sa va distrati Dory, am sa fac poze...sper sa nu uitam ap acasa [:D] cris, asta-i buna doar nu o sa stai acolo doar pentru ca ele nu se descurca...sa invete! vicky, eu cred ca as incurca-o cu alex daca ar fi sa-l pun la regim [bang] sanatate piticului vio, cum a fost marea intalnire? nu zici nimic? va pup pe toate, a inceput deja we-ul distractie placuta [pup] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mea culpa: La multi ani TUDOR!!!!! [bum][disco] Sa fii sanatos si cuminte si sa o asculti pe mami si sa nu rapesti prea multe inimi de domnisoare cand o sa fii mare, sa ai mai mult tupeu ca asa-s baietii si ce sa iti mai zic. LA MULTI ANI, Andreea sa iti traiasca baiatul si sa iti aduca multe multe bucurii. [pup][pup][pup] [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi anisori Tudor!! sa fii sanatos si cu mult noroc [pup] pupici si pt mami cea frumoasa [pup] monica[pup],uite ma ca zic....ca sa zic?![:D] marea intalneala?! pai ne tot intalnim de vreo 15 ani si de asta ne mai plictism...asa ca o plecare din cand in cand da bine [:D] acumj e cu Mihnea afata ca tb sa se dea mare(mihnea) ca are omitrix!![:D] altfel,deh...ca dupa 3 luni...ma rog,aproape ca a mai dat o tura de cateva zile acum o luna... noi am fost cu pisica asta mica la doctor ca avea ceva pe piele...o boala...mi-a dat-o individa bolnava,si acum ca sa-i fac? sa o arunc?! tb sa o fac bine,ca nu are nici o vina biata mata [bang] cand povestesti tu de Alex,parca-l vad pe Mihnea....ca asa facea si el,papa de toate...deschidea gurita si indesam la el,nu ma induram de ultimele lingurite [:D] si la urma voma!!! dar,asa e, la al doilea mai inveti... cu primul copil ai senzatia ca nu a mai avut lumnea copii,vorba mamei mele! dory,cistina,vicki si pt.toate fetele pupici Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...