Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[hopsieu][hopsieu][hopsieu] Nu am pretentia sa ma mai tineti minte, dar na! ca aparui! MONICA - Stie! Ne-am mutat in sfarsit de 1 luna. e bine, dar eu inca nu m-am obisnuit. Mi-e si frica sa-i zic sotului ca sa nu inceapa sa caute din nou pe la agentii...casa ideala. Glumesc! E bine, dar n-am terminat tot ce mai avem de facut ca sa stam relaxati. ANDREEA - Sau care dintre fete stiati o scoala de soferi si-un instructor bun. Gata! Incep! Partieeee! Dar dati-mi un numar de telefon pe cine sa caut.[:D][flo] Promit sa intru mai des de acum incolo. [pup] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mmmmda![colegi] Doar ca a devenit ataaat de departe de cand avem parcul din spatele blocului.[:D][:D] Eu nu prea ies cu ea ca e singurul moment cand ori imi termin treaba ori ma odihnesc. Dar sigur, voi veni ca sa ma intalnesc cu voi si sa va vad pe viu.[:D] In plus, nu renunt in ruptul capului la petrecerea de casa noua!! Doar s-o terminam odata!!! Ca nu mai am nervi![toanerele Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

te cred miria...si eu abia daca reuseam sa ajung in sebastian...mai mult in parculetele de langa bloc mergeam... moama de cand zic ca ma apuc de calcat hainutele de petrecere si tot pe-aici stau...fuuuug...va pup somn usor noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miria, sa stapaniti sanatosi noua locuinta, lasa ca te obisnuiesti tu pana la urma. Monica, petrecere frumoasa si sper sa nu uiti aparatul acasa. Eu si sotul maine plecam la tara, fata va sta ca deobicei cu mama, asa ca daca maine nu mai apuc sa va scriu, va doresc un we. placut. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Tocmai ce am venit si eu din piata, cand am plecat m-am intalnit si cu Dory care era intr-o fuga intre mama ei unde lasase pitica si casa de unde o astepta sotul sa plece. Ai mei sunt in parc si eu trandavesc. N-am chef de nimic azi, am bagat o masina si cam asta. De gatit o sa fac ceva maine seara, azi improvizam. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, a fost super la petrecere ne-am distrat cu totii...mai ales cei mici...am ajuns acasa la 24 si la 7 dimineatza baietii mei(tati si alex) ieseau deja pe usa...au plecat la pescuit ...toti baietii de la petrecere cica s-au dus sa faca capturi uriase [:D] azi aveam programat altceva, prietena mea vroia sa faca un gratar azi dar daca toti au plecat la peste inclusiv ai ei am amanat totul pentru maine... eu am facut un krem a la krem sa-l avem pentru maine...si azi daca ei au plecat am zis ca fugim si noi fetele pe undeva...la restaurant sa ne distram [:D] cris...lasa ca e bine sa te mai si odihnesti mai ales ca mai ai putin si mergi la job-ul cel nou ...trebuie sa fi in forma [:D] restul fetelor pe unde sunteti? va pup pe toate sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...