Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

noi am venit acasa(am fost prin orash, am si cumparat cate ceva...mai mult pentru ruxi, am papat) ...ce cumintele ati fost azi...n-ati scris chiar nimik [neand] moama de luni strig catalogul ca nu mai tine cu voi [:D] [pup] pe toate noapte buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Tre sa semnez condica musai ca nu vreau absente. Aseara am ajuns tarziu acasa si nu am mai dat drumul la calculator, dimineata Ale -sa uitat la desene pana am plecat in parc si iar n-am apucat sa intru, cat a dormit ea am stat cuminte ca sa nu o trezesc cu tastele (aude frate cand tacan), acum am calcat, facut putin curat, am pus niste pulpe la cuptor si in sfarsit am si eu un moment lejer. Asa ca motivati-ma, va rog. [pup] [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, uite ca si eu am fost cam ocupata zilele astea.... am inceput amenajarilept camera lui Mihnea,pt debarale etc si pt asta tot a trebuit sa cautam prin magazine, una - alta... insa ieri ne-am relaxat,am fost cu rolele in parc![:D] si de dimineata si mai pe seara.... dimnineata am luat decat rolele mele ca Mihnea nu a vrut,dar cand am ajuns acolo le-a pus el in picioare si nu a mai vrut sa le dea jos(asa ca m-am dat cu rolele doar vreo 2 ture ). pe seara i-am spus sa-si ia rolele lui ca eu nu i le mai dau...le-a luat,insa a fost suparat tot timpul,ba ca nu prinde viteza,ba ca nu mai sunt bune,ba ca nu le mai vrea.... si nu m-a lasat pana nu i le-am dat din nou pe ale mele [:D] cand am ajuns acasa am facut gogosi(dar eu nu am mancat decat doua de pofta ...sa nu ma fac [grasa] ca o gogoase!) in schimb am mancat acum dimineata,ca cica pana-n 12 nu se pune!![^] fetele va pup si sa aveti o saptamana frumoasa [pup][pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Am intrat si eu putin ca e plecata sefa... Andre_ea sa pui nene poze, da?????[:D] N-am nici un chef, deloc,...ce mai vor astia de la mine, sa ma lase in pace....gata, m-am concediat... [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Nu am citit decat pe sarite ceea ce ati mai scris, promit sa citesc tot, nu e mult dar trebuie sa am timp... Aseatra am venit de la tara pe la 22.30, dimineata ne-am trezit toti la 8, eu ma-m apucat sa coc niste vinete si alte treburi, am iesit cu fata afara si am fost intr-o continua miscare, nu prea mai apuc sa intru ca nu ma mai lasa domnisoara Alexa..., doar cand prind liber, iar acum doarme si ma duc sa intind rufele si sa matur. Va pup! Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, ah vio...gogoshi [pofta] tre' sa fac si eu mai si alex are niste fitze de ceva timp la role....a apucat sotul sa-i spuna ca o sa-i cumpere si lui cu roti din silicon si acum cum si le pune pe-astea in picioare zice...uite nu merg...nu aluneca asa de bine ca alea...[q] cris pai si pana cand te mai duci la ei? Dory, vrednicutza ca de obicei eu nu am facut nimik deocamdata dar mai am timp [:D] va pup pe toate si va urez o saptamana minunata monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele! Multumim mult pentru urari! Ne-am serbat sambata cu copii si duminica cu familia. Dupa ce au plecat copiii Tudor canta: "mutzi ani taiasca!". Eu zic ca a fost frumos. Sper ca si invitatele s-au simtit bine. Fi-miu cunoaste doar fetite[:p]. Duminica a primit o masina rosie mare pe care nu vroia cu nici un chip s-o imparta cu verisoara lui. Eu raportez ca ma aflu la sfarstul primei zi de munca. Cred ca o sa ma reobisnuiesc repede cu lucrurile de pe aici. Va tin la curent. Pup pe toata lumea.[:X] Edit: Cris, poze n-am facut prea multe. O sa le iau si pe cele de la Diana si o sa le pun. Cele din concediu mai dureaza ca ieri au uitat sa ne aduca si ceilalti pozele facute de ei. Dar sigur le pun si pe acelea.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pana vineri Monica, eu as mai avea niste zile....dar vreau sa fiu o lady si sa nu le las balta mai ales ca mai e si o colega in concediu. Maine cred ca-mi fac drum cu niste declaratii si vad eu...incep sa ma mai fofilez. [url="http://good-times.webshots.com/album/559812654ebXvma?track_pagetag=/page/photo/goodtimes/summerfun&track_action=/ViewActions/FullAlbum"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...