Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hello, e trecut de miezul noptii...imi merit absenta [:D] dar sper sa mi-o motivati dupa ce va zic cat am muncit [:D] am facut tortulet(de fructe) cornulete cu sunca si cascaval, mini eclere(adica doar cosuletele ca nu-s dulci) si umplute cu crema de branza frecata cu unt si ceapa verde+marar,mini chiftelute, caneloni cu spanac si ciuperci,si maine am sa mai fac si alte antreuri reci...(cascaval, sunca, branza telemea, pate de ficat, rosie, ardei gras, castravete, etc) apoi micii i-am pregatit in casa si am condimentat deja carnitza pentru gratar ca pentru maine sa nu-mi ramana decat sa curat cartofii si sa pregatesc salata si sa bag paine la masina... cam atat sper sa iasa bine...daca-mi mai vin idei pana maine mai fac cate ceva [:D] dar ma simt cam obosita fiindca mi-au venit si rushii in vizita si am o stare de [bang] va pup pe toate si va doresc somn usor, eu ma duc sa ma arunc in [baie][:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, mai,monica are dreptate dory, pe cine sarbatoresti si nu zici nimic?![:D][:D][:D] sa-mi zici si mie ce sunt "mascaltzonele" [:D] alea cu spanac si ciuperci [:D]...sa fac si yo!!!! La multi ani pt ce sarbatoresti!!! La multi ani pt toate Mariile noastre!!! pupici multi si sa fie sanatoase si frumoase si ce vor mamicile lor [pup][pup][pup][pup] dory [pup] cristina [pup] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei,pai sa nu spui tu nimic de Maria ta! adica noi sa nu stim nimic[:)] sa ne tii asa in suspans [:I] pupici multi lui Ruxi [pup] sa va traiasca si sa fie sanatoasa!!![flo][flo][flo] Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...