Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere... (30)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
buna dimineata! ei,cum ati sarbatorit sf. Maria?! monica,multumim pt tratatie! a fost fericita Ruxi?! intelege ca petrecerea e a ei?! Dory si eu te pup [pup] Cristina [pup],gandeste pozitiv ...sigur va fi bine! fetele [pup] sa aveti o zi buna Vio,mamica de viitor "avionar" [avion] *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [flo] [floare3] __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, azi am fost ca dupa petrecere [|)] da' m-am trezit de dimineatza fiindca alex a mers la gradi si cand am mai deschis si usa la frigider si mi-am adus aminte ca nu am supa pentru ei...mi-am revenit instantaneu [:D] apoi fuga dupa alex la gradi ca a trecut timpul ca nebunul [:D], papitza si deja ii pregatesc de nanitza sa stau si eu in sfarsit linistita. ruxi s-a simtit super bine la petrecere, a primit cadouri tare frumoase, si lucrusoare si jucarii si era asa de nehotarata cu ce sa se imbrace ca si-a pus doua fuste una peste alta [:D] si eu asa am lasat-o [:D] deh sa nu supar fata... cristina [pup] deci maine e ultima zi...bravo! Doamne ajuta pentru luni sa fie totul ok... vio, [pup] da...stia ca e petrecerea ei, iti dai seama ca fiind si cea mai mica dintre copilashi si sarbatorita... era numai in centrul atentiei... [:D] Dory, multam pentru urari [pup] va pup si ma duc sa calmez panterele ca se bat are sa se joace la pc...e clar ne mai trebuie inca unul [:D] (adica nr 4) [bang] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...