Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce primesti/oferi cand ajungi sau cand ai amant?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by Adina Iulia
Ah, Meg, am senzatia ca de fapt este mai mult durere decat gluma in spatele mesajului tau...[:(!] Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Adina Iulia draga,(sper sa nu te superi ca m-am adresat tie cu "draga" pentru ca nu e ironic [:)]), tot ce am scris eu e ipotetic, cu alte cuvinte faptele si intamplarile descrise in acest post sunt fictive orice asemanare cu realitatea e pur intamplatoare singura durere care o am ar fi eventual durerea de a nu fi inteleasa sau si mai rau, de a fi inteleasa gresit si vad ca riscul e destul de mare mi-am dat doar cu parerea si eu... meg _____________________ just a drop of water in an endless sea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]meg [flo] In cazul asta serios daca inteleg cu ce rezolva un amant o problema de cuplu atat de grava. In afara ca toata lumea se adanceste in probleme si minciuni si lipsa de respect pentru partener...nu vad vreun output pozitiv. O fi amantul o solutie? Pe termen scurt? Lung? O fi pentru unii. Dar cred ca e cea mai proasta dintre solutiile posibile. Adina + [copil]Olivia 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandeam la ce s-a intamplat in topicul cu "prietena lui Noe". Cei care au postat au dat diverse sfaturi care sa o ajute pe protagonista sa revina la moralitate. Ce m-a amuzat intr-un fel, a fost reactia (dupa ce a anuntat ca-i va spune sotului de existenta amantului) ca celor care erau sustinatori fermi ai moralitati. Practic s-au pus ei in situatia prietenei lui Noe si i-au sugerat sa nu ii spuna sotului, sa-i ascunda aventura, sa nu-i ceara ajutorul. Asta este moral oare? Este corect? Nu este mai corect, mai cinsitit ca sotul ei sa stie, sa nu aibe secrete intre ei? Practic ea va trai in minciuna in continuare daca nu o face. De ce sa nu-i poti cere partenerului de viata ajutorul? "lasa-ti inima sa zburde, lasa-ti mintea sa viseze" Nichita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...