Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un nou inceput...(2)


danangie

Recommended Posts

LORA cat de frumoasa si gingasa poate sa fie Adelina. Si mi-a placut si corabia aia.E din Ro luata? Iustina ce mai face? Ea are momente de rebeliune? Sau doar baietii sunt agitati la culme?

Nu stiu ce sa zic.....parca nu-mi aduc aminte ca nepoata mea Giulia sa fi fost atat de rebela.....hmmmm

 


 

Suntem o familie super. Mami Dana si tati Alin cu 3 muschetari Alessio Michele (2 ani si 9 luni) , Mattia Gabriel (1 an si 4 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (11.02.2011) ! [loveyou] .

 

Pozici cu noi

id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ptiuuuu acu vazusi si filmatul cand Iustina o face pe Ade sa rada ce superbbb cum se joaca acolo!!![pk]

 


 

Suntem o familie super. Mami Dana si tati Alin cu 3 muschetari Alessio Michele (2 ani si 9 luni) , Mattia Gabriel (1 an si 4 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (11.02.2011) ! [loveyou] .

 

Pozici cu noi

id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana ma bucur pentru tine,credca esti tare mindra de printisorii tai,sa fie sanatosi sisa aveti parte numai de bucurii din partea lor[pup]

Eu sunt bine astept cu nerabdare marea intilnire[pk]bagajul nu l-am pregatit pt ca voi naste la un spital particular si nu am nevoie decit de lenjerie intima;am incheiat contractul si astept ziua cea mare,am programat pe 8 aprilie operatia de cezariana acumsa vedem daca nu cumva se grabeste domnisorica[:D]

 

in rest toate bune...mai am si zile cind nu am chef sa fac nimic si am niste stari...

 

va pup pe toate!!!

 

Lora ai niste fetite superbe sa-ti traiasca!!!

 

Ella mamica fericita de Bianca Antonia (02.02.2008) si [gravi] [fetita] Sofia Maria 33+

 

vine bebe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor,

 

Ce mai faceti? ELLA in Iasi clinica privata? E ceva nou?

 

Noi suntem bine. Marco nu ia asa bine in greutate. Sapt asta abia a luat 90 gr. El nu bea tot laptele. Ar trebui sa bea la fiecare masa 120 ml. Dar abia daca bea 60 - 70 ml. Ieri i-am marit gaura de la biberon si de ieri bea tot laptele. Banuiesc ca era prea mica gaura si obosea sa traga si adormea mereu. Acum sa vedem sapt asta cat va lua.....asta in cazul ca la fiecare masa bea tot laptele.

 

In rest, azi ma duc sa fac RMN ptr zona lombo-sacrale sa vedem daca este ceva pe acolo stricat. Ca de cand am nascut nu ma mai doare spatele.Deci sa speram in bine.

 

Va pup

 


 

Suntem o familie super. Mami Dana si tati Alin cu 3 muschetari Alessio Michele (2 ani si 9 luni) , Mattia Gabriel (1 an si 4 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (11.02.2011) ! [loveyou] .

 

Pozici cu noi

id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, pumnii stransi pt rmn, sa fii ok !

Pupam pe Marco si-i uram pofta mare :-)

Sa mai pui poze cand apuci.

Ce zic feciorii de junior ?

Tu cum esti ?

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui danangie
Buna ziua fetelor,Ce mai faceti? ELLA in Iasi clinica privata? E ceva nou?
Suntem o familie super. Mami Dana si tati Alin cu 3 muschetari Alessio Michele (2 ani si 9 luni) , Mattia Gabriel (1 an si 4 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (11.02.2011) ! [loveyou] .Pozici cu noiid="size1">
align="right" id="quote2">Da Dana avem spital privat in iasi,cred ca de 1 an nu stiu exact...Arcadia se numeste,sa intri pe site-ul lor sa vezi ce si cum...Mult succes la RMN,sa fie totul bine[pup]Nu te stresa in privinta lui Marco ca o sa ia in greutate si o sa pape tot[pk]va pup!!!Ella mamica fericita de Bianca Antonia (02.02.2008) si [gravi] [fetita] Sofia Maria 35+vine bebe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DARIA eu sunt mai bine.Adica de cand am nascut.....rareori ma mai doare spatele...pot spune chiar deloc. RMN nu am mai facut. Ca cica operatie e prea proaspata.Si ar trebui sa iau o delcaratie de la doctorul care m-a operat, precum ca RMN nu imi afecteaza operatia. Daca nu trrebuie sa astept inca o luna ca sa fac RMN. Baietii sunt raciti. Au rezistat giusto o luna fara sa fie raciti.Acum sunt pe antibiotic si sapt asta ii tin acasa. Deja nu mai stiu cu ce sa-i mai tin ocupati in timpul zilei ca sunt foarte energici si nervosi.Se bat toata ziua. [bang] Am pus la semnatura o poza cu Marco si Alessio. si la albumul diverse am mai pus poze cu ei la gradinita. [flo]

 

ELLA nu stiam de clinica asta. Inca nu am apucat sa ma uit pe site. Sunt si preturi pe site?

 


 

Suntem o familie super. Mami Dana si tati Alin cu 3 muschetari Alessio Michele (2 ani si 9 luni) , Mattia Gabriel (1 an si 4 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (11.02.2011) ! [loveyou] .

 

Pozici cu noi

id="size1">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat sunt de frumosi toti 3 [bis] tare-tare frumosi !!! sa ti traaisca si sanatate multa la trupa ! si tie multa rabdare :-)

 

Daria & felina fioroasaid="Trebuchet MS">id="red">[zana]GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red"> cuid="Trebuchet MS">id="red"> [buburuza] Selaid="Trebuchet MS">id="red">

_____________________id="red">"Meglio sole, che mall`accompagnate !"id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...