Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce iubesc DC:)


oanap85

Recommended Posts

Cand am inceput sa scriu aici pe " DC" am fost uimita de numarul mare de membrii, activi, si de cat de repede primesti un raspuns

Apoi m-am" izbit" de voi:)),reprosurile care le primeam atunci cand puneam o intrebare :D si faptul ca nu eram de acord cu voi si primeam atatea critici ma infuria enorm si imi ziceam" gata nu mai intru pe site-ul asta"oare chiar nu ma intelege nimeni ? sau asa le place sa vorbeasca si sa fie asa rautacioase?!

Dar incet,incet, am inceput sa ma atasez de site si eram multumita macar, ca pe langa critici, primeam raspunsuri concrete si rapide:)[si va multumesc pentru asta[asia]]

Insa ,apoi,am descoperit o lume fantastica aici pe Dc ,o lume virtuala ,dar minunata.

Am fost impresionata inca de la inceput cand vedeam cate gesturi faceti la ajutor umanitar si cate dintre voi participati si va dati interesul iar cazul Monicai70(D-ZEU SA O IERTE)m-a emotionat enorm , mi-a ajuns la suflet si am simtit ca vreau sa fiu si eu partasa la rugaciunile voastre ... cu cata credinta va rugati pentru ea si cata dorinta a existat .. am simtit ca, dincolo de ceea ce mai spune-ti:D, sunteti extraordinari[flo[asia]]

De asta iubesc DC si doresc sa va multumesc ca sunteti atat de sufletisti,iubitori si cu o inima atat de mare

[loveyou][dc]

 

 

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

oanap85id="size2">id="red">[flo] ai spus tot ceea ce gandesc si eu . multe seri triste alaturi de fetele in suferinta pe dc , multe seri palcute , inima mi-a tremurat langa fetele care fac fiv - problema mea - si multe surprize placute , atunci cand am fost in dilema si cineva - o prietena draga necunoscuta dar sincera - mi-a venit in ajutor cu un raspuns , un sfat .

 

DC este ca si acasa .[flo]

 

"niciodata nu e prea tarziu"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiti de multe ori as vrea sa deschid un subiect ,si stau si scriu si in final renunt:)zic :mai bine nu:))

pentru mine conteaza enorm parerile voastre chiar daca nu ma cunoaste-ti si nu va cunosc[flo]

aici simt ca pot discuta orice ...si mai mult de atat ,fiind o comunitate asa mare ,se gaseste cineva sa fi fost intr-o situatie asemanatoare si poti primi un sfat,apreciez ca sunte -ti asa de prompte/i si sincere desigur:))

asa ca "traiasca DC" multi,multi ani de acum incolo[flo]

[pup]

 

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Sa iti traiasca copilasii si sa fie norocosi in viata!

Ne bucura mult mesajul tau. [flo]

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...