Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori....(12)


Recommended Posts

claudia, noi stam in lipovei, gradinita este in centru, pe linga facultatea de medicina, e aproape de locul de munca[:D]. n-ar fi problema cu dusul/adusul ca sotul oricum merge la munca, sa fie numai copii la gradi. acum s-a dus sotul sa vada daca sunt. azi am avut o zi de cosmar: robi miriit toata ziua, n-a dormit, krisztina l-a luat pe nu in brate, numai prostii a facut, nicicum nu m-a ascultat.[:(!]toata lumea a avut zi proasta azi, si inca nu s-a terminat[bang]. stam la bloc, nu sunt multi copii, doar vreo trei de virste apropiate[bang], nici loc de joaca nu avem in apropiere[bang]. Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 261
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Katik cam in aceeasi situatie sunt si eu cu cel mare,nu vrea sa faca nimic din ce-i spun,de la o vreme s-a ursit de tot,nici sa scrie...nimic,ma termina,am noroc ca Ana e mai cumintica,se mai iau amndoi si fac prin casa cort si alte cele,e mai rau la strans dupa!De ex acum ma rog de el sa dorma,are zile bune de cand nu vrea sa doarma,degeaba ii dau cu batul la fund[bang] Claudia e bine ca aveti loc de joaca in fata,mie si asa mi-ar fi frica sa-l las singur,chiar nu stiu ce voi faca cand imi va cere sa-l las pe afara,poate unde ne vom muta va fi altfel,mai mergem aproape zilnic la tara,la socrela si sta pe acolo destul,are si niste baieti de varste apropiate... ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutre! Uite ca am ajuns si noi acasa. Nu am timp sa citesc din urma, dar promit sa recuperez. Butonez repde pana se trezesc piticii. Multumesc frumos de incurajari si felicitari. [flo] [flo] [flo] [pup] Vad ca sunteti bine informate. Am o piticuta (care nu e chiar piticuta), Andra si e scumpa foc. O laud si eu ca imi e tare draga. Am mers pt analize dar se pare ca era travaliul declansat si dr nu a vrut sa risc sa nasc noaptea. Ii era frica sa ma lase sa nasc natural. Acum ea spune ca am facut foarte bine ca am acceptat operatia caci bb intrase in suferinta. Operatia a fost destul de dificila. Anestezia a prins, rahi, dar s-a facut incizia prea mica si au scos foarte greu fetita. Intr-un cuvant pe mine m-au chinuit rau, mi-a ajuns pulsul la zero, dar s-a terminat totul cu bine. M-am ridicat repede dupa operatie, dar recuperarea a fost totusi grea. Azi mi-a scos ultimele fire. Am facut mult antibiotic deoarece a existat riscul infectiei. Fetita e o mancacioasa. Doarme destul de bine. In urma operatiei s-a ales cu un hematom la cap, dar am inteles ca se va retrage in 3 saptamani. Am inteles ca nu e o problema, dar dupa ce se intorc baietii de la mare vreau sa merg la Bucuresti sa facem cateva investigatii. Asi fi mers acum, dar eu nu prea am energie. Obosesc foarte repede. Si ca sa vedeti cat sunt de nebuna, azi am pus mana pe tastatura si mi-am pregatit si ceva de lucru. Noroc ca e fata cuminte. Am si ceva probleme cu calculatorul, iar maine imi vin si socrii sa-si vada nepotica asa ca probabil de luni voi mai intra. Va pup. nico [bebic]Andra 09.08.2007 si [copil]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna! nico, sa-ti traiasca printesa,sa creasca mare, sa fie sanatoasa si sa va bucurati cu totii de ea!!!!(mai ales alex!!!!) ma bucur ca sunteti bine, si imi pare rau ca a fost cu probleme dar totul e bine cind se termina cu bine!!!! si robi a avut un hematom mai micut dar a avut si s-a retras f repede, nici n-am mai facut investigatii. pt. linistea ta, du-te la bucuresti, e mai bine!e f normal sa obosesti repede, acusika te refaci de tot si atunci mai prinzi puteri. ai grija de tine, odihneste-te cind dorm puiutzii ca sa poti avea grija de ei. cind o vedem pe printesa?[:I] dana, si eu am pb cu culcatul dar nu ziua daor seara. trebuie sa parlamentam o ora ca sa se culce, si asa ne apuca si ora 23, cind ea inainte, cind era gradi, se culca la 21[bang].nici nu mai stiu ce pedepse sa mai inventez[bang], ca nimik nu mai tine. de-abia astept sa inceapa gradi. a fost sotul sa vada si au fost doar 4 copii in toata gradi[bang]asa ca am ajuns la concluzia ca va merge din 1 septembrie doar, ca tot se va plictisi acolo.[bang] ce ati mai rezolvat cu apartamentul? na, va pupez, sa avrti o noapte buna, ma duc sa controlez carnitza din cuptor, numai acum am apucat s-o fac[bang] si atre bine miroase[pofta] si mi-e o foame...de lup! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! Nico, bine ai revenit, sa fiti sanatosi cu totii si sa va bucurati de pitica! Multi bebei au hematom , dar se retrage repede si nu raman cu nici un semn, ai mei nu au avut, dar am auzit si eu la spital ca nu e nimica grav. Alex ce face, e ferict acum ca e fratior mai mare??? Eu i-am culcat pe teroristii astia, maine se anunta vreme faina si inca nu stim ce sa facem, sora-mea ar vrea in parcul de distractii (e in apropiere la vreo 50 km), dar eu n-am chef, mie nu-mi place pe trenulete si tot felul de prostii, iar Marc e inca prea mic pt asa ceva. Eu as vrea la Heidelberg ca n-am mai fost cam demultisor, e o cetate faina, si apoi o tura prin magazine pe acolo...iar duminica la bazin, dar probabil fara Luca, el la socrii. Kati, zici ca si Krisztina e o neastamparata? am si eu o bucata din asta, si nu mai stiu ce sa-i fac. Abia astept sa inceapa gradi...e rau, vorbeste urat, nu ma asculta, ca sa aud azi ca ieri a vrut sa faca pisi pe cativa copii mai mici in fata blocului. Imi vine sa-l dau cu capul de pereti. Eu il tot invat sa-i fie rusine, sa se ascunda sa nu-l vada nimeni cand face pisi, si el vrea sa-i stropeasca pe aia. Asa ca iar i-am tinut o teorie azi, dar cred ca pe o ureche ii intra, pe alta ii iese... M-as uita la un film, dar al meu sot se uita la meci caci joaca Karlsruhe acum in direct...asa ca mai pierd vremeqa putin pe forum. Na, v-am tucalit, Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna! a plecat prima tura de musafir, acu am strins un pic si ma odihnesc activ, adica pe DC[:D]. vad ca a cam fost pauza azi, sunteti ocupate in we, asta e bine ca nu va plictisiti. fii-meu a ales de pe tavita oul si pixul, deci va fi un intelectual mincacios[cool]. si a doua oara a ales la fel, deci n-a fost greseala[:D]. am taiat si motul.si-a pus si amprenta in tort, l-a gustat dar nu i-a placut. ma duc si eu la nani ca acusika ne trezim si vine tura a doua si sa fim fresh. robi e tare miriit, azi n-a dormit toata ziua decit jumatate de ora, de mincat cam pauza. cred ca sunt dintii (adica asa sper!) Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Robi, la multi ani, sa cresti mare, sanatos si sa le aduci parintilor tai numai bucurii!!! Kati, sa va traiasca feciorul, aveti baiat mare!!! si ieri si azi musafiri? oau, deci tot we la bucatarie ti-l petreci...cine vine la voi? petrecere frumoasa... noi ieri am fost plecati toata ziua, mai intai intr-un parc imens la un castel in apropiere de heidelberg, iar apoi in heidelberg, a fost ft fain, dar am ajuns acasa franta de oboseala, ca sa nu mai zic de copii. Si Luca azi dimineata la 6 era pus pe joaca, da n-am avut chef asa ca pe la 7.30 s-a culcat iar. Ieri a cazut de pe scaun in buca si s-a ales cu un cucui de toata frumusetea in frunte, saracul... Azi mergem la bazin, trebuie sa gatesc acum ceva si apoi plecam. tuturor o zi buna, Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara la lume! multumesc de urari fetelor! vi le intoarcem si noi inzecit! va invit la tortuletz si ceva de baut rece: [papica][papica][papica][papica][papica][papica] [alcool][cheers][bere][berica][pahar][pepsi] da, si ieri si azi musafiri: ieri nasii si familionul, azi vecinii.nu cine stie ce pregatiri, tortul de la cofetarie, la fel si alte rontaiele, sucuri, bere, tarie etc.asa ca prea mult la bucatarie nu am stat, doar la spalat vase, atit. claudia, voi va plimbati nu gluma! f. bine faceti! pupam cucui de luca sa treaca repede-repede!cum a fost la bazin? ma duc si eu la nani ca sunt deja lesinata, tare ma chinuie robi cu dintii. tocmai s-a trezit si a urlat o tura, ii ies vreo 3 dinti deodata, si ies tare greu.[bang][bang] ne vedem dimineata la cafea! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katik LA MULTI ANI LUI ROBI!! sa fie sanatos,cuminte si sa va aduca numai bucuri [pup]!!Scuze de intarziere [:I] Nico bine ai revenit acasa,sa-ti traiasca bebelina si refacere usoara in continuare!! Claudia ce plimbareti sunteti,bravo voua!!Stai linistita ca nu numai ai tai fac cucuie,a mea cea mica e terminata cu genunchii,una doua acolo se loveste,sa vezi ce semne are...[bang]Pana cand sta sora ta la voi?? O seara buna!! ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...