Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori....(12)


Recommended Posts

neatza! gata cafelutza![cafea] eu deja sunt la finalul primeia dar mai iau una ca nu mai pot. iar am avut pauza pe la 3.30 si acum sunt tahuie, dar tot e bine ca n-am avut decit una singura[:D]. dana, multumesc!si krisztina mea e plina de vinatai, zici ca am tocat-o marunt la cum arata[bang]. julituri acum tocmai n-are ca tocmai i-au trecut dar vedem pina cind. mie mi-e groaza cind o vad cum fuge, parca i se incurca picioarele nu alta[bang]. ma duc sa fac papitza robi, azi papa carnitza de pui cu brocoli si mai ceva legume. cei mari inca nu stiu ce papa[bang]. revin! sa aveti o zi buna! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 261
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! si eu la cafea ca tare imi trebuie... Kati bun tortul...cu crema multa, pe gustul meu [:D] Marc s-a trezit cu durere de ureche acum o ora...l-am imbracat, dr nostru e in concediu, ne-am hotarat sa-l ducem la altul, dar christian a trebuit sa plece scurt cu niste acte si a ramas sa-l duca cand vine inapoi, dar mi-a zis Marc mai inainte ca nu-l mai doare...poate a dormit cumva pe ea, eu m-am gandit ca o fi de ieri de la bazin, ca numai cu capul pe sub apa era...e fericit ca stie sa inoate cu aripioarele, vrem sa il dam la curs de innot.Luca a fost tare obosit, ca ne-am dus dupa-masa dupa 14 si ar fi vrut sa doarma. Aici unde am fost ieri nu e asa fain, e si cam scump si ar cam trebui renovat, dar unde am fost acum 3 sapt, e inchis pana sapt viitoare. Peste o saptamana pleaca sora-mea acasa, ca are o restanta la inceputul lui septembrie si trebuie sa invete. Azi am chef de ciuperci, dar nu am, trebuie sa merg sa cumpar...si mergem cu bici, am vazut ca sunt veniti aici in apropiere cu jocuri, masinute, carusele pt copii, asa ca ii duc si pe ei.(daca nu vine ploaia). Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudia ce pofta mi-ai facut de ciuperci [pofta],pe aici pe la noi au aparut deja hribii! In legatura cu urechea lui Marc,posibil sa fie de ieri de la apa,sper sa nu fie ceva grav.Voi sunteti cu o ora in urma noastra?? Katik,ce faci,ati iesit pe afara? Dar retul fetelor pe unde sunt? Otilia e tot la mare?? Nico cum te mai simti,cum e cu 2 copilasi [;)]?? ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda, si io in sfirsit pe aici.[:(!] dana, da, am reusit in final sa iesim afara dupa o ora de parlamentari: nu pot sa ma imbrac, nu pot sa ma incalt, nu vreau pantaloni scurti, vreau rochita, nu aia, aialalta etc.... si afara s-a certat intr-una cu vecinutul nostru cu care se joaca in general bine, si cu mine.nu stiu ce naiba are, l-am sunat pe tata-sau si i-am zis s-o duca la gradi ca io nu mai pot.[bang]el ridea la telefon[bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang] claudia, e posibil sa fie apa de ieri, sper numai sa nu fie otita. si io vreau ciuperci, nici n-am si nici cine sa le faca n-am[V] nico, ce face printesa? cum a primit-o alex?tu cum te simti? ma duc si eu sa ma calmez ca sunt un pachet de nervi[toanerele sa aveti o zi buna! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! ma scris un mesaj lung in care imi laudam puiutii, dar din pacate l-am pierdut si nu mai am timp sa-l reiau. deci pe scurt andra manca bine (eu sper ca ii ajunge), doarme tot bine (inca nu am facut nici o noapte alba), e cuminte si dulce foc. din pacate hematomul nu pare sa se retraga, mie mi se pare mai mare asa ca maine mergem la bucuresti. am vorbit la spital, acum trebuie doar sa-mi mai rezolv trimitera. din pacarte dr meu de familie e in concediu dar sper sa ma descurc. alex o iubeste foarte mult si nu prea vera sa stea departe de ea. sambata si duminica a avut febra si a fost foarte greu sa il izolez. nu stiu ce a fost dar acum e bine si fara antibiotic. azi l-am trimis cu socrii la o ruda pt cateva zile. operatia mea cred ca se vindeca in cele din urma. imi era teama ca am facut infectie. sper ca pana la urma totul va fi bine. nico, mami de [bb]Andra 09.08.2007 si [copil]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am mai scris o tura si s-a dus pe apa sambetei. acum nu mai am timp ca s-a trezit andra asa ca va pup. Robi "La multi ani!" sa cersti mare, cuminte si sanatos. nu am apucat sa citesc din urma si imi e dor de voi, dar promit ca o sa recuperez. pupici la toata lumea. [pup] nico, mami de [bb]Andra 09.08.2007 si [copil]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...