Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori....(12)


Recommended Posts

Nico, ia pune niste poze cu bebeitza sa o vedem si noi, poate capata pofta de un bebe mic [:D] ...cine nu are. Kati, cateodata nici eu nu mai pot...si simt ca dau in damblageala, asa ca te inteleg perfect. Eu de maine il trimit pe al meu la gradi, cica ar fi trebuit sa anunt ca il duc de acum, dar eu zic ca nu am stiut ca am fost in concediu inainte de vacanta, asa ca de maine la gradi cu el. Nu s-a mai vaitat de ureche, cred ca a dormit rau, pe ea. Dana, da, noi suntem cu o ora mai inapoi... Am vazut la tele azi ca in ro e cald parca in est si sud au anuntat de miercuri pana vineri cam 38 grade, aici e toamana, seara si dimineata e tare frig, iar ziua nu e mai cald de 23 grade. Noi vrem sa mergem in septembrie vreo 9 zile pe Mallorca, cautam oferte acum, inca nu ne-am hotarat daca la inceputul lunii sau la sfarsit, la mijloc nu, ca e ziua lui... pupici si nopate buna, Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 261
  • Creat
  • Ultimul răspuns
neatza! poftiti la cafelutza! [cafea] nico, bine ai venit din nou! ma bucur ca sunteti bine, ca andra e papacioasa si ca e f. cuminte.asta mult conteaza. si ce bine ca alex a primit-o bine. la mine a fost o oarecare gelozie, care pe undeva cred ca mai continua putin si acum dar oricum a trecut cu bine partea cea mai rea.cind ai timp, o poza, atit, pls! sa vedem pe bebitza mica si scumpa. claudia, o sa vedem bebitza dar ce se intimpla daca vine pofta de bb mic la cele care nu mai au in plan asa ceva[:D][:D][:D][:D] si eu am vrut sa duc fata la gradi, acum sunt 4 copii dar sotul nu vrea[bang]. zice ca de ce s-o ducem sa se plictiseasca acolo, mai bine imi roade mie neuronii acasa, nu?![bang]nu stiu, e o perioada tare nasoala, sper sa treaca cit de repede ca io din pacate nu prea mai am rabdare (ceea ce e cel mai rau). am zis ca trebuie sa-mi iau ceva carti sa mai citesc, sa vad cum trebuie procedat in cazuri din astea ca deja ma depasesc[bang]. pe azi s-au anuntat doar 32 grd in timisoara, miine 35 si joi 38[bang]. iar o sa ne topim cu totul[bang][bang][bang]. aurora, pe la munci? aime, la fel, sau in concediu? v-ati mutat in casutza noua? va pupez, sa aveti o zi buna! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katik ,pai vad ca tu te tii de treaba,nu gluma [:D]salau hmmmm [pofta],eu ma gandeam sa le fac niste clatite azi! Deja am inceput sa caut pe Culinar,ce aperitive as putea face pt ziua lor,daca ai vreo idee poti sa-mi spui Kaik,si tu Claudia[:D]!! Ce comice sunteti cu bb-ul mic [:D]!!! Nico drum bun azi la Bucuresti si sper sa se rezolve cu bine problema cu hematomul [pup]! ------------------------------------- Dana,mami de Paul si Ana Maria -------------------------------------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana, io am un fix cu salata de vinete in rosii si brinza de vaci in ardei. as minca non-stop. astea merg de facut si cu urechi sau ochi, ca sa fie si distractive. am vazut undeva, in ceva revista mai demult. daca mai in vin ceva idei, spun.[:D]. io am facut aseara galuste cu prune, adica io am facut aluatul si sotul si fata au facut galustile si le-au fiert. au iesit tare bune. uite, iti arunc si tie citeva[papica], se rostogolesc ele pina la neamt![:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! La multi ani lui Robi, asa cu putina intarziere! Nico, multa sanatate, sper sa nu faci infectie! Asteptam vesti de la voi, sper sa nu fie nimic grav cu hematomul acela! Fug sa mai lucrez un pic, revin mai tarziu. Pup. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://cards.webshots.com/invite/pickup/132151376FICi/album/559662607HquaFl"]poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"] Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi, bine ai mai venit pe la noi. am crezut ca esti in concediu. multumesc pt. urari. ce fac copilutzii? dana, da, avem bucatarii diferite, dar mie tocmai asa imi place. eu ciorba o acresc cu bors daca am, daca nu cu lamiie. galustile cu prune sunt faine. daca vrei reteta iti scriu cu placere. am facut si "putzisoare", adica mi-a ramas aluat terminindu-se prunele si le-am facut fara[:D]. mai zic?[:D][:D][:D][:D][:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...