Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

viata


ana4emma

Recommended Posts

NE este asa de usor sa judecam pe cineva fara sa privim dincolo de aparente.Societatea de ai condamna femeie care indrazneste sa divorteze atunci cand nu o duce bine in viata de casnicie,condamna mama care isi creste singura copilul pentru ca dupa parerea lor este o curva,dar ne-am intrebat vreodata care este adevaratul motiv in spatele unui divort?sau ne-am intrebat vreodata care este motivul pentru care o femeie alege sa isi creasca singura copilul?

Lumea este rea si oamenii sunt cei care o fac sa fie asa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 21
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu cred ca nu trebuie sa-ti pese. Daca te intreb cate persoane cunosti dintre cele enumerate de tine acum, ce ai raspunde. Iar daca te intreb cate le vei mai cunoaste peste 10 ani ce imi vei raspunde?

Iar daca te intreb dintre persoanele pe care le cunosti acum si dintre cele pe care inca le vei cunoaste peste 10 ani, cate te cunosc pe tine sunt aproape sigur ca nici 1% nu stiu macar care este numele tau.

Asa incat, ce-ti pasa?

Esti sanatoasa? Ai o fetita? E sanatoasa? Aveti casa, masa, haine, prieteni? Ce isi poate dori un om mai mult? Sincer!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai vezi? Canalizeaza-ti energia pentru ce merita. Ai pentru ce. Restul? Sa fie sanatosi!

Viata este frumoasa si trebuie traita cu folos si din plin. Ziua de azi, maine va fi ieri. Iar ziua de ieri nu ti-o mai da nimeni inapoi oricat ai vrea. Asa ca nu-ti rata ziua de maine. Azi inca mai ai timp.[:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"multi ma critica fara sa se uite in viata si familia lor care este mai varza decat a mea"

 

Si daca este asa si daca nu este asa.... ce-ti pasa? Da-i incolo, de asta nu mai poti tu. Fix pix vorba ceea [:)]

Tu stii de viata ta si a fetitei tale, nimeni nu ti-o schimba daca nu vrei tu, nu astepti, nu pretinzi. Si nici nu ai de gand sa iti ratezi vre-un minut "moca" pentru altii. E simplu.[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...