Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele (3)


Recommended Posts

salutare! m-am intors si eu de la colindat. a fost frumos, dar a trecut repede. a venit si la noi mosul, dar acasa la bunica cu cadouri pt toata lumea. au fost trei copilasi. doar andra nu a spus poezie, dar s-a oferit alex sa spuna si pt ea. o sa pun si eu poze zilele acestea. alex a fost la colindat tare i-a mai placut. cred ca la anu` o sa invete mai multe colinde [:D]. m_monique am admirat pozele. arata tare bine flacaul tau. si se vede ca s-au distrat tare bine prichindeii cu mosul. eu la tortul de mere tai merele pe jumatate, scot samburii si in locul lor pun scortisoara amestecata cu rom si zahar, iar dupa ce rastorn prajitura pun o budinca, apoi frisca. e prajitura preferata a lui alex. nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
quote:
Originally posted by nma
se pare ca nu mai trece nimeni pe aici. cred ca ar fi cazul sa inchidem subiectul [q]. nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
hai sa nu-l inchidem. cred ca inca fetele mai sarbatoresc. [mamica] [copil] Andrei (16.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai sarbatoresc cam mult [V]. am pus poze noi la semnatura. ce mai face andrei? e sanatos? andra a a avut bronsiolita si i-am dat antibiotic. acum e mai bine. alex e ok. nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://community.webshots.com/user/nico_ardelean?vhost=community"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
nma ce mare e andra. andrei e in continuare zmeu. mananca in stilul consacrat. pe 22 cand i-am facut vaccinul de 1 an, avea 12,7 kg si 78 cm. a avut o saptamana in care a avut rosu in gat, si nu a prea mancat, dar si-a revenit. in perioada cand era in grava foamei, i-am spus ca ii punem o pancarda si-l trimitem in fata guvernului sa protesteze.+ [mamica] [copil] Andrei (16.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
si noi am trecut prin greva foamei. pe alex m-am suparat tare si l-am trimis la gradi cu stomacelul gol, iar in loc de pachetel un morcov. i-am explicat si educatoarei cum sta treaba la noi ca sa nu isi primeasca copilul laptele si cornul in pauza de masa. s-a invatat minte si acum mananca mai bine, desi pot sa spun ca i-a placut pedeapsa. andra e cumintica. mananca bine. nu prea ii place morcovul, dar e ok. ma bucur ca a trecut iarna fara sa ne imbolnavim. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...