Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele (3)


Recommended Posts

[hia]i am a sagitarius!1 st of december.stiam ca suntem superficiale si inconsecvente ,dar chiar asa,sa ne gasim chiar pe a 3-a pagina?eu sunt noua pe dc si zilnic mai descopar cite o sectiune,cum ar fi asta,a zodiei.deci sunt sagetatoare,mami de simon-scorpion si vreau sa trec si eu din cind in cind pe aici sa va salut!iar azi sa va urez o primavara eterna![pup]toate sagetatoarele!hai sa ne mobilizam nitel,timp se mai gaseste,eu lucrez de cind baby-boy nu avea nici 6 luni!e foarte greu,dar se poate...cum are cineva pe aici un slogan:cu rabdare si perseverenta! alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns
salutare fetele! o primavare frumoasa tuturor si in loc de martisor cate o [flo] pt fiecare. poate ca nu o sa moara acest subiect. chiar ma gandeam daca sa mai intru si uite ca il gasesc pe prima pagina. eu stau destul de rau la capitolul timp liber caci lucrez de acasa. cred ca nu stiu sa imi organizez bine timpul. e drept ca am si scuze. strumfita mea se trezeste de multe ori noaptea, eu la ora 7 ma ridic din pat si nu mai dorm pana seara la ora 22, uneori chiar 24. dar creste ea si atunci nu ma mai plang. alison si mamilili bine ati venit! o sa va trec imediat in listuta si va astept cu multe povesti. m_monique e bine ca mananca andrei. acum si alex mananca mai bine dar ii dau ceva vitamine. in plus avem pe usa o inimioara pe care desenam lacrimi sau floricele. daca mananca tot primeste floricica. si tare ii place sa primeasca floricele. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nma,si eu muncesc f.mult,dar asta este!simon pina dupa 2ani si o luna a inceput sa doarma toata noaptea,in rest, jos din pat la 6 dimineata,tehuie de cap,o cafea,la slujba,apoi acasa,plimbat bebe,spalat,calcat,papa,curatenie...s.a.m.d.saptamina trecuta a fost f.bolnav,3 zile a papat doar perfuzii,asta noapte a behait de pe la 2 la 3(visa urit),la 6 iar desteptarea si la slujba...si fac si ture de noapte si...si...dar ei merita tot efortul nostru!si eu zic ca noi saget. avem energie destula...cel putin daca mai ma si stimulez cu o cafea...[biz][biz][biz][biz]pa!faine poze!sa-ti traiasca!ma duc la listuta sa vad cum apar! p.s.:sot berbec,fiu scorpion!merci! alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alison ai dreptate; pt copii faci multe si merita. iti umplu viata. si fara munca nu se poate. eu imi doream sa am timp sa ma plictisesc. dar nu e bine asa. imi gasesc mereu cate ceva de facut. daca ar fi mai mult timp liber asi merge in excursii, m-asi plimba, dar cu familionul dupa mine. nu imi place sa fiu singura. de fapt nu am fost niciodata singura dar stiu ca nu mi-ar placea. ce a patit simion? de ce a facut perfuzii? si eu am avut multe probleme cu alex. a facut destule perfuzii dar multumesc lui DD ca nu a fost nimic grav. el de la o simpla indigestie ajunge la perfuzii. si nici el nu o dormit toata noapte decat dupa ce a facut 2 ani. cu andra sper sa fie altfel [:D]. macar cu ea nu au fost probleme de sanatate. adica au fost ceva la inceput, dar acum suntem bine. si nu mi-a racit toata iarna (exceptamd o bronsiolita). poate ne pui si tu poze cu voi. te pup si sanatate multa puiutului! nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]sunteti ok? noi da,in sfirsit,multumim lui bunul d-zeu!nma,simon ne-a dat de furca din greu,a avut o gastroenterita cu un microb very nasol,o noapte si o zi a varsat,una zi si una noapte febra,o zi kk apa,deci deshidratare din greu ,i-am pus din prima zi perfuzie,iar aku e slab de numa -numa,in schimb maninca ,ceea ce era mai complicat inainte!eu am inceput slujba cind simon nu avea nici 6 luni,dar ne-am descurcat,eu si sotul meu,mai statea si buna cind eram ambii in aceesi tura si uite ca timpul a trecut,ne gindim la gradi deja!dar inca unul...nu as mai avea resurse...am si 40+... http://community.webshots.com/user/alisonsimona alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...