Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de sept-oct 2010 (20)


Recommended Posts

Netza la toata lumea,

 

Ana_25 felicitari pentru Maia.

Andreea fata ta a fost o dulcika, sper sa ne descurcam si noi la fel de bine.

Noi am avut un weekend cu episoade urate de tuse. Am bagat-o pe prospan si ceaiuri. Aseara a dormit mai linistita, sper sa-si revina repede (am observat ca acum a inceput sa rupa).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Noi am revenit in tara si acum incercam sa terminam cu casa, ca sa reusim sa ne mutam inainte sa nasc. Ufff!

 

Andreea, Elenys e dulcica rau! Felicitari pentru serbare!

 

Anca, bravo vorbaretului! Si tie pentru titularizare. Hai ca mai e putin pana la vacanta.

 

Ana, tare dragute lucrusoarele pe care le faci! Bravo Maiei! E fetita mare. Imi pare rau pentru amenda, offf.

 

Cameluska, cred ca Ioana s-a descurcat foarte bine la serbare si a fost tare frumusica. Sa va priasca vacanta, sa revii cu forte noi. Sper ca te simti mai bine. Hai ca trece perioada asta.

 

Mari, pupici pentru Vlad. Ce dulce trebuie sa fie cu perlutele lui. Nu stiu de unde le scot. :) cum se mai simte?

 

Cami, concediu placut si multa relaxare! Tudor e un scump, ca de obicei. Nu mai vazusem de mult poze cu el. Aveti activitati foarte faine. In legatura cu numele, e scurt, intr-adevar. Asta a fost nul dintre motivele pentru care am stat mult timp in dubii. Cu numele de familie mergea mai bine unul mai lung, dar nu suna chiar rau, asa ca am trecut peste aspectul asta.

 

Doina, pupici! Sper ca sunteti bine. Cum va descurcati? Cum a reactionat Matei?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

Fetelor, tin sa va spun ca mi-e ciuda rau pe faptul ca nu mi-am amintit din toamna ca avem salina in oras. ne simtim excelent! Dormim foarte bine, noaptea Vlad nu mai tuseste deloc, are iar pofta de mancare.

Ma laud cu faptul ca am un chelios in casa, a ,,suferit'' a treia tunsoare la 0 al meu copil ( a 7-a in total in nici doi ani). Si cu un maaare catarator, se urca pe unde apuca incat ma ia cu frig cand il vad ce face.

Mai sunt 4 zile si vine vacantaaaa!!! Abia astept sa imi recapat vocea, ca la cat am incercat sa mentin linistea in clasa anul asta, ma mir cum de inca mai pot vorbi...tare galagiosi si neascultatori sunt unii copiii, iar parintilor nici nu le pasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

va trimitem putin iz de vacanta si daca n-as fi vazut starea vremii, as fi zis si putin soare [flo2] , dar mai bine putina racoare de la munte (inca suntem la munte). Am prins vreme super si speram sa avem asa si la mare [:)]  Am citit rapid ce ati mai scris, dar de raspuns cand ne intoarcem acasa

 

https://picasaweb.google.com/108075307681341043820/Iunie2013Italia#

 

https://picasaweb.google.com/adinicola72/MalcesineLagoDiGardaIunie2013#

 

 

sa aveti zile cu soare, dar fara canicula

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Netza fete

 

Camisv - multumim pentru poze, foarte frumos, odihna placuta dar distractie maxima [:)]

Mary - bravo pentru cura de aerosoli sa va tina sanatosi tot anul

Lui Alice i-a trecut tusea dupa o saptamana de prospan si ceai, acum de pregatim de serbare (e pe 27 si are rol de tobosar [pk] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Anca, a venit vacantaaaa!!! Si eu am continuat sa fiu in preajma copiilor deoarece Vlad a fost invitat la petrecerea aniversara a unei fetite de la clasa mea, asa ca n-am scapat de ei [:)] .

CAMI, vreau si eu concediu la munte/mare...

ALEXUTAAAAa, bine ai revenit!!! Eu nu mai aveam nr tau de telefon, ca am pierdut multe cand mi s-a stricat un telefon si ce n-a fost salvat pe sim, s-a dus....Vrem detalii despre Ema!!! [flo2]

Vlad face crize de vreo 3 zile, nu vrea sa mearga pe jos, urla, se tranteste...ma dispera, dar incerc sa rezist eroic. In rest e foarte ok, mananca bine, doarme excelent (mai nou cu fundul pe perna si capul in jos), canta de zor (inclusiv cate ceva in engleza, ce a invatat pe Jimjam-si asta e bine ca ii spun si ce inseamna) insa nu vrea sa danseze...imi seamana aici, nu l-a mostenit pe ta-su...

Mai avem doua sedinte la salina apoi la sfarsitul lui septembrie vom repeta sedintele si speram sa nu mai fie nevoie de atatea tratamente, sa fie mai rezistent la raceli.

O seara placuta va dorim!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...