Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de sept-oct 2010 (20)


Recommended Posts

Dam suc, limonada, bere cu lamaie si mai tarziu o felie de tort! Am baiat mareeee!!! Gata cu ,,am doi ani jumate'', am trecut la ,,am trei ani''.

E super la mare, doar ca lui Vlad ii este frica de valuri, nu vrea sa intre in apa...poate maine va fi mai linistita marea si va prinde curaj.

Pupici si o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[deziuata]La multi ani,Vladut! sa cresti mare, sanatos, norocos si sa aduci numai satisfactii parintilor! [pup] Mari, ai baiat mare! multumim pt tratatie [pup][flo]

Andreea, bine ai revenit[flo]! Acomodare cat mai usoara in noul post (tot la gradi vei preda?) Elenys cu siguranta se va adapta fara probleme la programul prelungit, mai ales ca isi cunoaste colegii..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamnelor, aveti niste copii superbi. Ajutati-ma va rog cu o informatie. Ati auzit/folosit/testat vreuna dintre voi purificatoare de aer ptr camerele juniorilor? Mie mi-a recomandat un pediatru din US, o tipa pe care am intalnit-o in avion in vacanta. Ce stiti despre asta? Mercic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nicopic, ce putin mai ai...gata pregatirile? bagajul tau e pregatit?

Bagajul..nu-i gata, dar din cate m-am uitat pe lista le am pe majoritatea de la sarcina cu L (mai putin prod cosmetice/igiena); urmeaza doar sa le adun intr-o geanta; imi lipseste motivarea... tot zic ca mai am timp..  [alcool]  Cat despre lucrusoarele bb-linei, nici ele nu-s pregatite.. in week mergem la niste prieteni sa ridicam niste sacosi, deci sapt viitoare am treaba..spal, calc...

Pana acum m-am tot stresat cu alergatura pt L (i-am mai luat un alta pt gradi - pantalonasi/colanti, cipici..mai am sa-i iau niste maieute, pantofi, geaca..si ghiozdan)

Tu ce ai facut cu patutul jr?l-ai comandat? pret e super ok, mai ales ca are inclusa salteaua.. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara.

Ne-am intors de la mare cu mucisori, tuse si temperatura [:(] , plus rau in microbuz la intoarcere...sper sa nu ajungem la antibiotice, ca de luni vreau sa il mai duc pe Vlad la cresa pentru 2 saptamani, pana incepe gradinita.

In afara de faptul ca am racit (nici vremea n-a fost de partea noastra, a batut vantul, a plouat) ne-am simtit bine la malul marii si la gazda ce am avut-o, copiii (8 timp de 2 zile, 6 de ieri dimineata) s-au jucat mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, 

 

nicopic, da, am comandat patutul pt Ioana, dar nu la pretul ala pt ca nu raspundea nimeni la tel puse pe site, probabil ca nu se mai ocupa nimeni de el si nu mai exista afacerea. Am dat comanda luni (il aduc din Polonia) ajunge maine. Initial am vrut sa-i facem la comanda, dar nu exista saltele la dim aia, cu tot cu transport ajungem la 570 ron :(, sper sa merite. Acum trebe sa caut un cearsaf impermeabil, as renunta la paturicile alea care se tot misca pe sub copil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara!

 

Iata  si noi pe aici.

Dupa un examen deprimant rau, acela de titularizare, am plecat pentru o saptamana in concediul mult asteptat. Din Bucuresti am plecat catre Horezu unde am stat 2 zile, apoi dupa ce am strabatut Transalpina am poposit la Curtea de Arges, apoi am ramas o noapte undeva pe langa Slanic Prahova si directia Tulcea. Ne-a placut enorm la Ocnele Mari de langa Ramnicu Valcea.

Ionut s-a comportat super bine la distantele lungi pe care le-am facut, doar mici varsaturi din cauza serpentinelor.

De maine incep si eu munca, dar din pacate la distanta de 30 de km fata de oras.

Incep pregatirile pentru gradinita [biz] [pk] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...