Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de sept-oct 2010 (20)


Recommended Posts

Buna fetelor,

 

camisv, asa e, sunt cam scumpi, si eu am stat ceva timp sa ma gandesc inainte sa-i cumpar prima pereche (prin martie). Auzisem de la alte mamaci care ii tot laudau, si am riscta, asa ca acum am ajuns la a doua pereche, si inca ne mai trebuie una pt acasa. Din pacate nu am gasit ceva mai ieftin sa fie lejer pe picior (ca si cum ar fi desculta) dar sa-i tina si cald sau racoare. Vara ii purta fara ciorapel iar piciorul nu transpira iar temperatura era numa-buna. Acum ca e mai racoare chiar si fara ciorapel piciorusul e caldut. Daca te hotaresti, se gasesc si in Mall la mag Mr. Junior (sus langa locul de joaca, mai exact langa croitoria pt gravidute, pe partea cu Intersport).

Daca tot am intrat acum (Nicopic est? :D ) ii urez lui Tudor multa, multa sanatate, sa creasca mare si sa va aduca numai bucurii [flo2] . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Ioana! sa cresti mare, sa fii fericita si iubita, sa-i ai mereu alaturi pe cei dragi tie!

 

La multi ani, baiatul nostru iubit! Suntem fericiti si mandri ca noi suntem parintii tai!

 

Tort nu a mai ramas de duminica, ca a fost foarte bun, dar va servesc cu prajitura si suc, cu cappuccino si cafea .... si poze de la petrecere:

https://picasaweb.google.com/108075307681341043820/3Ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai că v-am mai prins.  [:)]

 

La mulți ani, Ioana!

La mulți ani, Tudor!

 

Să creșteți mari, sănătoși și fericiți! 

 

Cami, Tudor e frumos foc ca de obicei.

Și voi cu Pisicile aristocrate? E una dintre cele trei cărți pe care le cere la culcare în perioada asta (alături de Mica sirenă și Alice în Țara Minunilor).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani copilasilor care au implinit 3 anisori !!! [s]  Ioana,Tudor ,la multi ani ! [deziuata]  

Cami,ce mare e Tudor,frumos foc!  [pup]

 

De luni incepem gradi,sper sa-i treaca raceala pana atunci.A luat-o din parc  [:(]

 

[fal]  s-au scris 19 pagini in.....5 luni !!! [:0]

 

Maia vorbeste inca destul de pocit ,sper sa se inteleaga cu educatoarea,eu o inleg dar restul lumii nu prea...iar cu mancatul suntem la fel....nici un progres  [doh] sper sa se invete la gradi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana_25 si fiicamea tot pocit vorbeste, e drept ca a inceput tarziu sa vorbeasca, si noi am luat raceala din parc si tare ma tem ca nu o sa i treaca pana luni..

Iar cu mancarea e ok doar ca se constipa nu stiu din ce cauza..sper ca o sa aflu din rezultatul analizelor facute pentru gradi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

La multi ani, Larisa! Sa cresti mare, sanatoasa, desteapta si frumoasa! Nico, deci ati reusit sa va mobilizati si sa-i tineti ziua, iar surioara a asteptat cuminte. Sa ai nastere usoara, sa vina surioara sanatoasa!

 

Vine gradita! ... pentru multi copilasi este o etapa noua in viata, este primul pas spre independenta! Succes dragi copilasi, sa va placa la gradinita!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...