Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de sept-oct 2010 (20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor,

 

Azi-noapte am trait un moment unic, Ioana a dormit singura in patutul ei, in camera ei  [pk] Am stat cu ea pana a adormit apoi am plecat si eu in patul meu. Problema a fost la mine, cum sa dorm eu fara copil, eram la un pas de a plange, sotul ma tot intreba daca vreau sa mi-o aduca inapoi. Am rezistat tentatiei. E mult mai bine asa, trebuie sa doarma singurica pt ca ma loveste cu picioarele in burtica, plus cand se va naste bb nu vreau sa fie trezita de plansetul lui. 

 

blue_starr, bravo, s-o tina tot asa, sa nu se razgandeasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Felicitari Ioana, deci ai inaugurat patutul, esti fetita mare! [pup] Camesluska, te cred ca ti-e greu, fiind obisnuita cu ea; si noi o sa ne "despartim" in curand, urmand sa doarma cu taicasu in alta camera..

La gradi merge cu placere, se pare ca-i place, s-a adaptat usor [:)]  cu dormitul sta mai prost, adica deloc, dar sper sa se remedieze si asta, caci acasa cand vine e destul de irascibila..

 

eu inca acasa singurica cu gandurile mele... in asteptarea noului bb..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si de la noi. N-am mai scris demult... Eu am incept munca cu 30 de elevi la clasa si cica mai vine unul; e criminal avand in vedere ca sunt clasa I. Vlad este foarte incantat de gradinita, dar saptamana asta tragem chiulul. Ieri l-am operat de fimoza si au aparut mici probleme si ne-au tinut in spital peste noapte. A facut reactie alergica la anestezie deoarece cu toate analizele dinainte, nu au vazut decat in timpl operatiei ca are inceput de rosu in gat... operatia a decurs bine, e ok, dar am iesit din spital raciti amandoi, a fost frig groaznic asta noapte...suntem pe antibiotic injectabil 5 zile si nurofen si speram sa ne revenim repede...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

La multi ani copilasi scumpi! multa sanatate, fericire si noroc!  [flor]

[deziuata]Ionut (Anca) [pup]

[deziuata]Maia (Ana) [pup]

 

Mari, multa sanatate, sa va faceti bine cat mai repede! off, a inceput stresul si la tine...

cand cununi? a venit sotul?

 

Luni, la gradi, Larisa a inceput sa facut prima prostioara notabila - a muscat un baietel de mana in timpul mesei..cica i-ar fi luat din mancare...a certat-o doamna, a certat-o si sotul..binenteles multe bocete, iar azi dimineata nu mai vroia sa mearga, cu greu am convins-o sau mai bine zis a fost luata pe sus de sot..

Despre mine.. am ajuns cu bine la sapt 39..amr ??!! [fri] sincer, nu visam sa ajung atat de aprope de termen...

 

va [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...