Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de sept-oct 2010 (20)


Recommended Posts

Adevarat a-nviat!

 

Buna fetelor si  bine v-am gasit! tare mi-a mai priit aceasta minivacanta de Pasti; am fost tot pe drumuri pe la bunici, palatul Mogosoaia si la Sinaia. Am urcat cu telecabina pana la cota 2000 si am coborat la 1400; f frumos, bine ca sus de tot am tras un friiig.. acum ma resimt putin la picioare, mai precis la gambe am ceva febra..in rest burtica a fost ok. Si L a fost tare incantata :) si ma tot intreaba cand mai mergem la munte..

Cami, deci v-a placut plimbarea prin Buc...sa va fie de bine; e ce-i drept ca singura nu m-am aventurat pana-n Herastrau, dar mi-ai dat o idee, asta daca reusesc sa ma urnesc mai de dimineata...

Frumos tractorul! sa-l plimbe cu placere! [pup]

Cameluska, sanatate Ioanei [pup] si felicitari pt scuapatul de pampers noaptea; eu am cumparat niste scutece pt patut, dar pana nu gasesc pamp uscat dimineata, nu o las fara.. Tare haioasa faza de la gradi [:D]

Doina, bafta la control [flo]... cand vad cat de putin mai ai, ma ia si pe mine cu tremurici...acum trece timpul... [alcool]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

Mamici de copilasi de 2010 - voi ati intrat in clubul LEGO DUPLO?

 

 

Azi s-au dat primele premii surpriza...si le puteti vedea aici

http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/72231-concurs-lego-duplo/

 

Va asteptam cu creatiile copilasilor vostri (care cu siguranta iubesc Lego Duplo aici): http://comunitate.desprecopii.com/legoduplo/parent-club

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!

Eu iar nu mai dau pe aici cu zilele, asta pentru ca vin de la munca, fac ce pot prin casa apoi de la 4 dupa amiaza si pana destul de tarziu stam afara cu Vlad. Noi ne laudam doar cu o trotineta primita de la iepuras, si ne descurcam destul de bine cu ea. Cu tricicleta e pericol deoarece pedaleaza foarte bine si trebuie sa alerg din urma sa il pot prinde in caz de merge pe unde nu trebuie, de sunt gropi, etc...

Maine depun dosarul pentru gradi, sper sa ne accepte unde vreau eu, sa nu fim nevoiti sa mergem la gradi cu program scurt sau la una aflata la 3 km distanta de casa...

plimbari...vreau si eu, insa nu am avut posibilitatea in ultima perioada, greu cu bugetul si cu liberele astea date de minister...total de-aiurea au fost pentru mine, dar, asta e...traim in Romania...

O seara placuta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Hristos A Inviat!

Va servesc cu limonada!

Nu am reusit sa mai intru... abia astazi...Elenys e la gradinita...eu am facut curatenie...si vreau sa fac si mancare mi-e pofta de pui prajit cu mujdei de usturoi si cartofi prajiti :)

 

Ma bucur ca a-ti petrecut frumos de Paste...

Sa aveti o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Cami, mersi de raspuns :* o sa-l pun pe tati sa analizeze tractorul si sa vedem daca i se pare captivant.

 

nicopic, sa va fie de bine plimbarea!!! Asa as pleca si eu dar nu mai pot :(( visez la o vacanta la munte in septembrie :) Doamne ajuta sa fie totul bine!

 

Am fost ieri la control si totul este bine. Se pare ca marea intalnire va avea loc pe 29 mai dar mai merg la control pe 25 si atunci voi afla ceva sigur. Am emotii [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cameluska, felicitari! Ma bucur mult pentru voi! Sa fie intr-un ceas bun, sarcina usoara si copilas sanatos!

 

Primul control parca asa, saptamanile 6-7. Dublul test intre saptamanile 11-14 tin eu minte.

 

Pentru muscaturi de tantari, nu-mi aduc aminte despre ce era vorba.

 

Doina, ma apuca si pe mine emotiile cand te aud cu date de-astea apropiate. Eu mai am un pic mai mult. Bafta! Pupici! Unde nasti? Cu ce doctor?

 

Cami, foarte fain tractorul. Mai stiu eu pe cineva care ar fi incantat. :) Tudor e un scump, ca de obicei. Nu mai vazusem de mult poze cu el. S-a facut baiat mare.

 

Andreea, ce mai face Elenys? Cum mai e la gradinita?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...