Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Copilasi iubiti de sept-oct 2010 (20)


Recommended Posts

Buna,

Andreea, multumim pt vestile bune [pup]  gata inspectia?

Felicitari Doina! sa-ti traiasca puiutul! sa creasca sanatos si cu mult noroc in viata! [pup] recuperare usoara si mult laptic! [flo]

 

Iunia, sanatate fetitei! ce a zis dr? idei de joculete: http://www.ibebe.ro/products/Zoob-35.html

http://www.ibebe.ro/products/Iepurasi-Daisy.html#

http://www.ibebe.ro/products/Caracatitele-Daisy.html

 

Si la noi bate vantul destul de tare, asa ca am sarit peste plimbarea din dimineata asta; diseara iesim sigur, mergem la eco sa-l vedem pe bb  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 259
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna,

toata lumea petrece? la noi e vreme urata si nu am indraznit sa plecam prin oras, ieri au fost cateva reprize de ploaie ca in filme, chiar si cu grindina!

 

Bine ai venit pe lume bebe Filip! Sa va traiasca baietelul Doina, sa fie sanatos, sa creasca mare si sa aiba parte numai de bucurii [flo2] [pk]

 

La multi ani, dragi copilasi ... mai mari si mai mici! Sa fiti iubiti si rasfatati, sa va bucurati de tot ce aveti [artif]

Andreea, felicitari pentru inspectie! Acum urmeaza vacanta de relaxare sa incepi anul scolar cu bine? sau mai ai si alte examene?

Tudor a primit cadou o trambulina (nu f. mare, dar cu plasa) si un aparat de spalat masini (asta l-a primit de la fratele meu si ne-am indragostit si noi de el). Problema e vremea, ca el ar sta numai la apa sa spele tot ce prinde, plus baltile de dupa ploaie care trebuie testate ... intr-un cuvant distractie care duce la muci si tuse.

 

Sa aveti o zi extraordinara, eu ma duc sa fac un tort ca asa mi-am propus

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

   Ieri am petrecut la soacra-mea la masa, iar Lavi s-a jucat non-stop pana a cazut lata de oboseala si eu si sotul am reusit sa evadam cateva ore iar seara am fost la cinema la Marele Gatsby var 3D :)

  Din fericire , Lavi nu a avut nimic concludent. Pediatra i-a dat Colargol pentru nas si deja avem rezultate. Iar vestea buna este ca fata de acum 5 luni a ajuns la 12,3 kg, desi in primele 3 luni de gradinita slabise la 11,3. Deci ne laudam cu 1 kg ...

 

Nicopic, multumesc pentru idei.

 

Doina, felicitari! sa va bucurati de micul print :)

 

 Sa aveti o duminica frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua. Cu intarziere urez si eu LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR!!!

DOINA, recuperare usoara, bebe mancacios si sanatos [flo2]  [:)]

Noi ieri am fost sa vedem finala de la RALIUL DELTEI,  a fost placut sa vedem drift-urile pe sosele noastre, apoi ne-am mai plimbat. Asta dupa ce de dimineata a fost la noi o buna prietena si fetita ei, am facut mici, amandine si am mancaaaat.

Eu sunt intr-o stare putin ciudata, am un gol in stomac de emotii ca marti imi pleaca sotul la munca in Anglia si se va intoarce abia in octombrie cand vom fi nasi. A mai fost plecat la munca prin judet cate o saptamana, doua, dar era ,,aproape'', acum mi-e putin teama de cum va reactiona Vlad cand ,,il asteptam pe tati sa vina de la munca, seala'' si el nu apare zile in sir... Sper sa ne acomodam usor, fara plansete de dor...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la toata lumea

 

Fata mea e nascuta pe 12.09.2010 prin cezariana la 2160 grame si 42 cm.

La greutate am recuperat repede caci slava domnului am avut piept. Dar a ramas si acum piticuta. Are 88 cm la 2 ani si 9 luni aproape. As vrea sa-mi spuneti cam cat au acum micutzi vostri.

 

O zi grozava

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ALYSA, bun venit pe aici.

Vlad, baiatul meu s-a nascut la 34 sapt cu 2450g si 47cm. Acum abia depaseste 11,5kg si 92cm, si chiar sunt multumita de cat a crescut (nu ca nu se putea poate si mai bine). Atat timp cat e ok din pdv al reperelor de sanatate generala, eu zic sa nu iti faci griji. Mai ales ca a fost si foarte micuta la nastere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...