Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Administrators

Nu fac absolut nimic special, doar ca le pun in borcane mici de 400 (fiindca se consuma mai repede), nu de 800; si de la hrean tine mult si bine  [:)]  pe asta l-am facut iute bine, si ieri imi cam ieseau ochii  [batcap]  dar e buuun rau

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

Adica cum friptura tocata?

Asa-i spunem noi, friptura tocata, carne de vitel si porc, macinata (parti egale), amestecata cu ceapa, paine inmuiata in lapte, usturoi, oua si condimente fiecare dupa preferinte [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Primul Pasti departe de casa, prin urmare am fost obligata sa gatesc.

Pt mine : vinete la cuptor cu Mozzarella, busuioc, Thymian verde (cred ca e cimbru dar nu stiu sigur), rosii, leurda, condimentate cu usturoi granulat, sare, piper, Curry si Kurkuma (habar n-am ce e, arata ca si curry-ul), si rosii zdrobite, ciuperci umplute si sparanghel cu parmezan. :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Sa ne spune rall, ce vopsea a folosit pentru ouale alea bestiale de anul trecut! Acum le-am vazut si sunt super. Vreau si eu anul asta!

 

Cum anul asta Pastele ortodox si cel catolic pica in acelasi timp fac mai putine pregatiri: ceva pasca cu ciocolata si cu smantana, probabil miel friptura, drob si lista ramane deschisa, inca nu m-am hotarat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...